» » » Питання: Магнезія і виразка 12-палої кишки?

Питання: Магнезія і виразка 12-палої кишки?

28 березня 12:10, 2011 Євгенія запитує:

Мені прописали ін'єкції Магнезії внутрішньом'язово при діагнозі Замісна зовнішня гідроцефалія. У мене є супровідні діагнози: артеріальна гіпертензія, виразка 12-палої кишки, псоріаз, кіста яєчника.
Не протипоказане чи застосування Магнезії при виразці 12-ти палої кишки (загострення рубцевої виразки передньої стінки цибулини і виразка задньої стінки цибулини)?
А також не протипоказане чи застосування ін'єкцій вітаміну B6 внутремишечно при тому ж захворюванні?

28 березня 14:48, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Застосування Магнезії в описаній Вами ситуації не протипоказано, а ось застосування вітаміну В6, навіть внутрішньом'язове, може стати причиною підвищення кислотності шлункового соку, тому, при виразковій хворобі цей препарат використовується з обережністю.

29 березня 6:00, 2011 Євгенія запитує:

Про обережне застосування вітаміну B6 при виразковій хворобі я і сама прочитала з анатаціі до препарату. Мене цікавить: як саме з обережністю (після їжі, в менших дозах або)?

29 березня 15:03, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

При внутрішньом'язовому введенні, застосування препарату з прийомом їжі можна не пов'язувати. Однак, необхідно на час лікування перейти на дробове харчування (5-6 разів на добу невеликими порціями) і при перших симптомах діспепіі, застосування вітаміну В припинити.

Дозування препарату визначає лікар, з урахуванням супутньої патології.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини