» » » Питання: магнезія?

Питання: магнезія?

14 червня 20:17, 2011 Шерзод запитує:

Чи можна робити магнезію, Услі тиск низький? Крім цього я отримую ноотропіл, актовегін, і Вітаміни-В в комплексі?

14 червня 22:43, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть будь ласка з якою метою вам призначено дане лікування? І цифри вашого тиску?

16 червня 17:32, 2011 Шерзод запитує:

у мене був струс мозку ..

17 червня 00:05, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку застосування даного препарату виправдано. Рекомендується дотримуватися рекомендації лікаря.

10 грудня 10:15, 2013 Катерина запитує:

прописали для лікування магнезія в / в + трихопол + діміксід + дікловіт (тиск 90 / 75-110 / 90)

10 грудня 10:46, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть, будь ласка, крім струсу мозку, по яких захворювань Ви ще спостерігаєтеся в даний час.

10 грудня 10:18, 2013 Катерина запитує:

допоможе лікування?
прописали для лікування:
магнезія в / в + трихопол + діміксід + дікловіт (тиск 90 / 75-110 / 90)
чи впливає це на відсутність беремо.?

10 грудня 10:49, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть, будь ласка, у зв'язку з якими ще захворюваннями Ви зараз проходите лікування, крім струсу мозку. Дізнатися більш детальну інформацію про струс мозку, його перебігу та лікуванні Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Струс мозку

10 грудня 15:56, 2013 Катерина коментує:

Я на лікуванні в гінекології з кістою в лев.яічнеке розмір її 5см. і з відсутністю вагітності (струс не було це ні причому)
діагнози: кіста л.яіч., ехографічні ознаки хр.метроендометріта, варикозне розширення судин малого тазу (після кесарів в 2009р)

10 грудня 18:50, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

У даній ситуації лікування призначено правильно і повинно бути ефективним. Рекомендую Вам слідувати лікарським вказівкам, продовжувати спостерігатися в динаміці. Більш докладно з даного питання читайте у відповідному циклі статей нашого сайту, перейшовши за посиланням: Кіста яєчника

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини