» » » Питання: манту?

Питання: манту?

28 грудня 18:54, 2010 Лола запитує:

Добрий день! на минулому тижні я вам писала, спасибо за ответ.
Однак я неправильно вказала -що нам робили Діаскінтест, це було повторне манту.
Синові (12 л.) Зробили повторне манту. На другий день вранці утворилися міхури і велике почервоніння. Попередня реакція, місяць тому була 17 мм.

У попередні роки 10-12 ..
Ніяких симптомів захворювання немає, контактів із зараженими немає (у всякому разі в постійному оточенні).
Ми зробили рентген і томографію повну, аналізи крові-сечі, результати досліджень-нічого абсолютно не знайшли, все добре.
Нас відправили на Діаскінтест, 11 січня.
Скажіть, чим відрізняється діасінтест від манту. Фтизіатр сказав що у випадку великої папули, точніше взагалі її якесь -або наявності доведеться неодмінно приймати два препарати.

28 грудня 20:39, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На відміну від тесту Манту, Діаскінтест є більш чутливим і достовірним методом діагностики туберкульозу.

28 грудня 18:57, 2010 Лола запитує:

Добрий день!
Синові (12 л.) Зробили повторне манту. На другий день вранці утворилися міхури і велике почервоніння. Попередня реакція, місяць тому була 17 мм. Повторне манту 15 мм

28 грудня 20:44, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Дані проби вважаються позитивними - вони підтверджують діагноз туберкульозу.

29 грудня 12:51, 2010 Лола запитує:

Спасибі за відповідь.
Ви говорите про діагноз туберкульоз, тобто вже, як про хворобу або інфікуванні?
Який же сенс у рентгені і томографії (там все чисто), якщо Ви стверджуєте про наявність туберкульозу тільки спираючись на реакцію манту? добре, два манту ...
Існує ж і яка то симптоматика .. підтверджує якісь ознаки захворювання .. (у моєї дитини абсолютно нічого не спостерігається).
фтизіатр поки лікування не призначив до Діаскінтест ... потім говорить для профілактики потрібно ..
поясніть будь ласка, що ви мали на увазі, відповідаючи мне- діагноз туберкульоз (в сенсі активна хвороба) або інфікування

29 грудня 13:21, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Ми не виставляємо діагнозу туберкульоз на підставі імунологічного внутрішньошкірного тесту. Ми лише інтерпретуємо результати реакції Матнту як позитивні - а це "дві великі різниці".

Так як даний метод діагностики часто дає хибнопозитивний результат. Існує багато чинників впливають на псевдопозитивний результат тесту: малий проміжок часу після останньої вакцини БЦЖ, перенесене застуда, наявність алергії, якість вводиться туберкуліну.

Туберкульозний первинний осередок може бути розташований і поза легеневої тканини - і не визуализироваться при рентген діагностиці.

12 січня 19:28, 2011 Лола запитує:

Добрий вечір!
Хочу подякувати за Ваші відповіді. Особливо приємно - ви індивідуально підходите до кожного питання-ситуації.
Я вже питала щодо свого 11 річного сина.
Великий віраж (17 мм., 15 мм.- з бульбашками все це було в грудні 2010, зробили рентген і томографію, там все добре.) Нас відправили на Діаскінтест -в результате- абсолютно немає слідів крім уколу голкою. Чи можна нам розраховувати на нелечение?
Спасибі за увагу.

12 січня 19:51, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку причин для призначення лікування немає. Мабуть попередні позитивні тести Манту були викликані алергією на компоненти туберкуліну.

16 травня 11:11, 2011 вікторія запитує:

здраствуйте! мені поставили манту на туберкулёз.і зараз вона 19 мм.что це означає ??? (

16 травня 14:47, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Можливо, Ви намочили місце ін'єкції, або проба була виконана в момент ГРВІ. У кожному разі, оцінювати таку реакцію Манту, повинен фтизіатр при особистому огляді та ознайомлення з результатами попередніх проб.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини