» » » Питання: місячні не починаються?

Питання: місячні не починаються?

17 жовтня 14:53, 2012 Таня запитує:

Здравствуйте. мені 19 років. Лікар призначила пити Регулон через 4 дні після медикаментозного аборту. після 1й упаковки місячні пішли на наступний день, але не рясні і дуже короткі (дня 3 і були змішані з виділеннями після аборту, так що не змогла точно визначити кінець місячних). потім я помилково почала пити наступну упаковці не через 7, а через 6 днів. пропіла- сьогодні 2й день перерви, а місячні не починаються! живіт іноді злегка тягне, груди НЕ болить. я дуже хвилююся. за весь цей час були незавершені статеві акти. чи могло скорочення перерви на 1 день викликати зниження контрацептивного ефекту?

17 жовтня 16:59, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Порушення режиму прийому препарату може призводити до зниження його контрацептивної дії і як наслідок настання небажаної вагітності. У тому випадку, якщо у семиденний перерву менструальні виділення не почнуться, необхідно буде проконсультуватися з лікарем гінекологом і провести УЗД діагностику, а так е здати кров на ХГЧ, для ранньої діагностики вагітності.

Детальніше про даний контрацептивному препараті, правилах його застосування читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Регулон.

Найцікавіші новини