» » » Питання: Місячні після постинора?


Питання: Місячні після постинора?

30 січня 12:55, 2014 Вікторія запитує:

Здравствуйте. Мені 24 роки, рік приймаю ок Жанін. На останньому тижні прийому пропустила таблетку на 48 годин, був незахищений ПА.

Для перестраховки випила Постинор через 6 годин, другу таблетку через 12 годин, Жанін згідно інструкції перестала пити. На наступний день після Постинора почали хворіти яєчники, як під час меструаціі, але меструаціі немає вже 4й день, яєчники все так же ниють.

Тест негативний. Є лівобічний аднексит. Яка ймовірність вагітності і чи могли бути серйозні порушення гормонального фону?

Перед призначенням ок здавала аналізи на гормони, ДГЕА був сильно підвищений.

30 січня 23:52, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо на фоні прийому циклічних протизаплідних засобів Ви додатково взяли препарат Постинор, ймовірність гормонального збою досить велика. У тому випадку, якщо болі внизу живота значні, рекомендую Вам особисто відвідати лікаря гінеколога для проведення огляду.

Ймовірність вагітності в даній ситуації практично відсутня. Отримати додаткову інформацію по цікавить Вас Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Ймовірність завагітніти. Також додаткову інформацію Ви можете отримати в розділі: Постинор


Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини