» » » Питання: місячні після пологів?

Питання: місячні після пологів?

8 лютого 9:17, 2012 ольга запитує:

здрастуйте! я народила 5.5 міс тому, 1 місяць йшла кров після пологів через місяць почалися місячні які тривали 6 дней.і вже 3 місяці в мене немає місячних! вагітність повністю виключаю так як з чоловіком ЗАВЖДИ предохраняемся! і ще я після пологів поправилась аж на 16 кг! що зі мною відбувається скажіть будь ласка !!!

8 лютого 21:09, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть будь ласка годуєте ви грудьми, це дуже важливий момент, тому грудне вигодовування змінює гормональний фон і у жінки немає менструальних виділень, практично весь період годування груддю, в тому випадку. якщо прикладання до грудей регулярне. в іншому випадку, вам необхідно проконсультуватися з лікарем гінекологом для проведення огляду та обстеження. тільки після отримання результатів обстеження, лікар фахівець виставить точний діагноз і при необхідності призначить адекватне лікування. Детальніше про порушення менструального циклу читайте перейшовши за посиланням: Менструальний цикл.

9 лютого 9:34, 2012 ОЛЬГА запитує:

НІ ГРУДДЮ Я не годовані, МОЛОКА БАГАТО БУЛО АЛЕ ДИТИНА НІ В ЯКУ НЕ ХОТІВ смоктати груди!

11 лютого 16:00, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, найімовірніше відбулося порушення гормонального фону і в наслідок цього відбулося порушення менструального циклу. Рекомендується проконсультуватися з лікарем гінекологом для проведення огляду та обстеження: кров на статеві гормони і гормони щитовидної залози, УЗД органів малого таза.

Тільки після отримання результатів обстеження, лікар фахівець виставить точний діагноз і при необхідності призначить адекватне лікування. Детальніше про порушення менструального циклу читайте перейшовши за посиланням: Менструальний цикл.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини