» » » Питання: чи могла я завагітніти ??

Питання: чи могла я завагітніти ??

5 грудня 14:55, 2013 Анна запитує:

Здравствуйте, я п'ю вже 4й місяць Ліндинет 20, і на початку 4й упаковки я пропустила третього таблетку і в цей день був не захищений П.А. і хлопець кінчив в мене, про таблетці я згадала тільки на наступний день і випила як зазвичай увечері. Зараз я п'ю вже 12ю таблетку, у мене майже тиждень болить груди і збільшилася, рази два нудило і на запахи буває не добре реагую, могла я завагітніти?

5 грудня 21:34, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо Ви пропустили час прийому Ліндинет більш, ніж на 12 годин, то Вам слід було на наступний день випити одночасно і пропущену, і чергову таблетку, а потім застосовувати бар'єрні методи контрацепції протягом 7 наступних днів. В іншому випадку вагітність не може бути виключена повністю.

Про дію гормонального контрацептиву Ліндинет Ви можете дізнатися більше з розділу нашого сайту: Ліндинет. Про ймовірність настання вагітності в різних ситуаціях Ви можете отримати інформацію в розділі нашого сайту, перейшовши за посиланням: Ймовірність завагітніти

6 грудня 17:20, 2013 Анна коментує:

мені залишилось 7 таблеток, краще кинути їх або стоїть допити?

6 грудня 20:34, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Враховуючи, що пройшло досить багато часу, Ви можете допити залишилися таблетки, потім переконатися у відсутності вагітності (зробити аналіз на ХГЧ). Якщо вагітності дійсно не буде, то Ви зможете продовжити прийом в звичайному режимі. Про ранній діагностиці вагітності читайте в розділі: Аналіз на ХГЧ

Найцікавіші новини