» » » Питання: чи можу я завагітніти від того, що хлопець увійшов до мене своїм пальцем?

Питання: чи можу я завагітніти від того, що хлопець увійшов до мене своїм пальцем?

28 липня 16:06, 2014 алина запитує:

Гуляли з хлопцем на вулиці, він засунув мені палець у вагіну, але зовсім не далеко, потім він помацав свій член, на якому було зовсім невелика кількість сперми або мастила, точно не знаю, потім, через хвилин 5 він знову помацав мою вагіну тим же пальцем, але абсолютно сухим, палець трохи засунув
всередину (може менше, ніж на см), я незаймана, але незайманість трохи пошкоджена, член н коли в мене не входив
Допоможіть будь ласка, я дуже хвилююся, місячні повинна початися десь через тиждень з чимось, могла
я завагітніти?
Відчуваю я себе як завжди, нудоти нету, живіт начебто не болить

28 липня 20:11, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Ймовірність вагітності при описаних Вами обставин виключена, тому немає приводу для хвилювань. Дізнатися більш детальну інформацію з даного питання Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Ймовірність завагітніти і в циклі статей: Статеві стосунки. Додаткову інформацію ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Менструальний цикл і менструація

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини