» » » Питання: чи можуть хворіти грудей від втіаміна е?


Питання: чи можуть хворіти грудей від втіаміна е?

20 липня 10:47, 2011 чиполино запитує:

я пройшла комп'ютерну діагностику на гормони, в ній з'ясувалося підвищений гормон пролактин, я брала Мастадінон. у мене була затримка 2 дні потім помазала рожевим теж 2 дні, я перестала приймати мастадінон так як гінеколог прописала вітамін е, йодо марин, і фолл ИВУЮ кислоту, після цього минуло 20 днів (мазні) і прийому вітамінів, груди права дуже болить ліва НЕ очень- цей вплив вітаміну е або предмінустріальний синдром, замучила нудота і симптоми вагітності тест-негативний, узі визначило на 14 день циклу фолікул 20мм
що робити підкажіть, дякую.

21 липня 2:04, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку необхідно продовжити призначене лікування. Бажано звернутися за повторною консультацією до лікаря гінеколога - провести аналіз крові на статеві гормони і пролактин (оцінити динаміку на тлі проведеного лікування).

Болючість молочних залоз може бути пов'язана з гормональними змінами в організмі (прийом вітаміну Е не викликає даного симптому).

Найцікавіші новини