» » » Питання: Чи може бути затримка місячних через молочниці?

Питання: Чи може бути затримка місячних через молочниці?

18 жовтня 00:48, 2013 Дар'я запитує:

Чи може кандидоз призводити до затримки менструації?

18 жовтня 00:51, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Затримка місячних не може бути обумовлена наявністю молочниці (Кандидозу). Тобто, кандидоз не є причиною затримки менструацій ні за яких обставин.

У випадках, коли замість місячних почалася молочниця, взаємозв'язок зворотна. Тому вірно наступне твердження - затримка місячних може стати причиною розвитку молочниці.

Дана ситуація може розвиватися, тому що затримка менструацій завжди пов'язана зі змінами гормонального фону, які можуть спровокувати молочницю.

28 жовтня 16:22, 2014 Настя запитує:

Дівчина, 17 років. Близько місяця тому почався свербіж статевих органів, сохне і облазить шкіра, є білі сирнистий виділення.

Думаю, що це молочниця. Цикл не регулярний. 20 жовтня повинні були початися місячні, але вони не почалися.

22 жовтня був перший незахищений статевий акт, тривав кілька хвилин, партнер не кінчав. 24 жовтня ввечері було трохи крові, після чого чисто. Що це було?

Чи були це місячні? Чи можу я бути вагітна?

28 жовтня 22:44, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Згідно описаним даними в даній ситуації не виключена молочниця, тому рекомендуємо здати мазок і особисто відвідати лікаря гінеколога для проведення огляду та призначення адекватного лікування. При захищеному статевому контакті ймовірність вагітності виключена, тому з даного питання переживати не варто.

29 жовтня 4:35, 2014 Настя коментує:

Але статевий контакт був НЕ захищеним, я написала про це вище. Але партнер не кінчав, я була незайманою, могла я завагітніти?

І чому 1 день йшла кров? Що це було?

29 жовтня 9:23, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Якщо під час статевого акту сім'явиверження у піхву не було, то ймовірність вагітності виключена. Кров'янисті виділення можуть означати наближається менструацію, а також не виключені при гормональному дисбалансі.

Рекомендуємо особисто відвідати гінеколога.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини