» » » Питання: Чи може бути погіршення стану при заміні антибіотиків?


Питання: Чи може бути погіршення стану при заміні антибіотиків?

20 квітня 22:41, 2011 Катерина запитує:

Здравствуйте. Моєму синові 8 місяців. Лікар поставив діагноз - бронхіт.

У дитини сильний вологий кашель, нежить, сльозотеча, чхає, температура до 38,5. Лікар призначила лікування: Цефотаксим, інгаляції Лазолваном 1мл і беродуалом 8капель 3 р / день, віфорон свічки 2р / день.

Хворіє з 17 квітня. Т. к. У старшої дочки була реакція, у вигляді підвищення т-ри, на цефотаксим, я почала давати синові амоксиклав по 2,5 мл 3р / день і додатково геделікс в краплях (по 10 крапель 3р / день) Амоксиклав він пив 18 квітня і 1 раз 19.

19 квітня температура спала, але наша лікар, сказала, що цей антибіотик для нашої хвороби не підходить, і перепризначив на Супракс 3 мл 1 р / добу. Т. к. Т-ри сьогодні не було другий день я робила масаж дитині (за методикою Кузнєцова) і після масажу компрес теплою товченої картоплею.

Сьогодні до вечора у дитини почала підніматися т-ра до 37,5. Чи могла температура піднятися через заміну антибіотика або через компресу. І як чинити далі.

Заранее спасибо.

20 квітня 23:22, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У гострому періоді, а особливо дітям до року не рекомендується накладення компресів. Ваші дії: масаж і компрес могли спровокувати підвищення температури тіла.

Необхідно спостерігати за станом дитини продовжити курс лікування, рекомендується тільки постуральний масаж при поганому відходження мокроти. При підвищенні температури необхідно проконсультуватися з лікарем педіатром.


Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини