» » » Питання: Чи може завагітніти незаймана якщо не було семяізвеженія?

Питання: Чи може завагітніти незаймана якщо не було семяізвеженія?

12 вересня 15:21, 2011 Світлана запитує:

Здравствуйте.
Хлопець увійшов до мене на неглибоке відстань і відразу вишел.На члені не було виділень, і є ймовірність що він не порвав мені дівочу пліву (небуло крові) .після - весь день були часті сечовипускання, підкажіть чи можу я завагітніти?

12 вересня 21:15, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даному випадку вагітність виключена.

29 серпня 10:52, 2012 Ніна запитує:

ми з хлопцем займалися петінг, через деякий час він доторкнувся до моїх статевих губ своїм членом (лише доторкався, не входив, виділень начебто не було), на мені були стринги, але вони були зрушені, чи є ймовірність завагітніти?

29 серпня 12:54, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, вагітність можна повністю виключити, тому для виникнення вагітності необхідно проникнення статевого члена в піхву з подальшою еякуляцією в піхву. докладніше про ймовірність виникнення вагітності читайте перейшовши за посиланням: Ймовірність завагітніти.

10 вересня 10:44, 2012 Венера запитує:

я незаймана, 22 роки. мій хлопець був випімші приставав, зняв з мене трусики і водив членом по мені. чи могла завагітніти? у мене затримка місячних (але вони у мене зазвичай завжди бувають по збитому циклу, проте переживаю ...).
боюся раптом у хлопця щось залишалося на члені .. він водив їм там по мені і руками мене чіпав там.
дуже боюся, що щось могло потрапити .. що робити? купити тест?
або це нерозумно і просто перенервувала і від стресу затримка? підкажіть, будь ласка !!

10 вересня 11:00, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, коли не було статевого акту і сперма не потрапила в піхву, вагітність наступити не могла. Затримка менструації може бути на фоні переживань, нервового стресу.

Вам потрібно заспокоїтися, тому що вагітності у Вас бути не може. Детальніше читайте в розділі: Ймовірність завагітніти

10 вересня 12:28, 2012 Венера коментує:

100% нічого не могло потрапити? Я дуже переживаю, тому місячних немає.

10 вересня 12:53, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Ви можете бути абсолютно спокійні з цього приводу, вагітності у Вас немає. Затримка менструації може бути пов'язана з тим, що Ви багато нервуєте, а також може бути викликана дисфункцією яєчників.

Рекомендую Вам пройти обстеження у гінеколога, щоб нормалізувати менструальний цикл. Зробіть УЗД органів малого тазу, здайте аналіз крові на статеві гормони, мазок. Детальніше читайте в розділі: Менструальний цикл

10 вересня 11:15, 2012 Венера запитує:

справа в тому, що акту не було, але так як немає місячних то переживаю дуже ..

10 вересня 15:28, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо статевого акту не було, то приводу для занепокоєння про виникнення небажаної вагітності, бути не повинно. У тому випадку, якщо затримка менструального циклу тривала необхідно проконсультуватися з лікарем гінекологом для визначення причини порушення менструального циклу, проведення комплексного обстеження та призначення при необхідності адекватного лікування.

Детальніше про причини порушення менструального циклу читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Порушення менструального циклу.

10 жовтня 9:57, 2012 * запитує:

ми з хлопцем займалися петтінгом, статевого акту не було, я зробила йому мінет, трохи сперми потрапило до мене в рот, я не ковтала, промила рот, могла я завагітніти? на наступний день заболів живіт (крутить, ніби щось не те з'їла) чи може бути це через минета? допоможіть, будь ласка, дуже переживаю!

10 жовтня 11:14, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даному випадку вагітність виключена, тому приводу для занепокоєння немає. При відсутності сім'явиверження в піхву вагітність наступити не може. Детальніше про ситуації, коли вагітність можлива, Ви можете дізнатися з розділу: Ймовірність завагітніти

10 жовтня 12:15, 2012 * коментує:

а біль у животі, слабкість і температура викликані не мінетом? дуже турбуюся ..

10 жовтня 21:58, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

У вашому випадку причина слабкості і температури пов'язана з іншими причинами. Уточніть, будь ласка, коли у Вас піднялася температура, наскільки вона висока, якого характеру болі в животі.

Після цього ми зможемо Вас більш детально проконсультувати. Детальніше про підвищення температури Ви можете дізнатися у розділі: Висока температура

11 жовтня 16:26, 2012 * запитує:

вчора була температура 38.6, біль у животі то починалася, то відступала, просто крутило живіт, морозило, ломило тіло, тягнуло до сну, а сьогодні температура 37.1, болі в животі поки немає ознобу і слабкості практично немає. т. е. це не може бути через минета? вбила в голову просто .. може бути, це харчове отруєння?

11 жовтня 20:48, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Описувані Вами симптоми, дійсно, можуть бути проявами харчового отруєння. Як правило, такі симптоми зникають протягом 1-2х днів, при застосуванні сорбентів (Активоване вугілля, Смекта і так далі) і дотриманні дієти (виключення вживання жирної і смаженої їжі, прянощів, копченостей, алкоголю і так далі).

Більш докладно про причини виникнення отруєння, методи його діагностики і лікування, Ви можете прочитати в нашому розділі: Отруєння.

6 листопада 18:21, 2012 Соня запитує:

Здравствуйте! Скажіть, чи можна так завагітніти: я хлопцеві зробила мінет (еякуляції не було, було трохи мастила), потім ми цілувалися, і хлопець зробив уже мені кунілінгус. Тільки втрой день після місячних.

Допоможіть, будь ласка, дуже страшно! Чи варто переживати, а то я місця собі не знаходжу?

6 листопада 19:07, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації приводу для занепокоєння немає, оскільки ризик настання небажаної вагітності у Вас повністю відсутня. Детальніше про тих ситуаціях, коли можливе настання вагітності Ви можете дізнатися з інформаційного розділу: Ймовірність завагітніти

6 листопада 19:47, 2012 Соня коментує:

Т. е. Так завагітніти неможливо? Начиталася всього, що в такій ситуації є можливість вагітності.

Можна заспокоїтися, чи пізніше робити тест? Дуже нервую ..

6 листопада 21:21, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Не переживайте, будь ласка, в описаній Вами ситуації ризик виникнення небажаної вагітності повністю відсутня. Докладніше дізнатися про сексуальні взаємини статей Ви можете з тематичного розділу нашого сайту: Статеві стосунки

7 грудня 8:34, 2012 Анонім запитує:

ми з дівчиною пестили один одного вона незаймана я входив до неї але не глибоко були виділення чи може вона забеременнеть?

7 грудня 16:14, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, ймовірність виникнення вагітності існує, але вона низька, тому для виникнення вагітності необхідно проникнення статевого члена в піхву з подальшою еякуляцією в піхву, все залежить так само від дня менструального циклу. Детальніше про ймовірність виникнення вагітності читайте перейшовши за посиланням: Ймовірність завагітніти.

10 грудня 13:20, 2012 Пуся запитує:

здрастуйте! у мене до вас дуже особисте питання: мені 17, через 4 місяці виповниться 18 - чи можна в цьому віці займатися сексом, занадто хворий перший раз? і ще дуже хвилюють питання: чи можна отримати які-небудь хвороби при першому статевому акті, учітаивая, що хлопець - незайманий? і чи можливі якісь ускладнення, якщо від першого статевого акту, до наступного пройде не менше півроку? будь ласка, дайте відповідь, хочеться доставити і собі і хлопцю задоволення, але страх перекриває бажання ..

11 грудня 1:01, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Кожна дівчина самостійно вирішує для себе, готова вона до статевих відносин чи ні. Якщо вами рухає просто почуття цікавості, не варто в даному випадку віддаватися чоловіку.

Якщо ж у вас взаємна любов, тоді, ви зможете принести один одному достатку. Для цього ознайомитеся з інформацією з розділу: Дефлорація.

При першому статевому контакті велика ймовірність виникнення статевих інфекцій та небажаної вагітності, тому рекомендується використовувати бар'єрні методи контрацепції (презерватив). У тому випадку, якщо статеве життя буде не регулярна, це не принесе шкоди вашому організму.

Після дефлорації рекомендується проконсультуватися з лікарем гінекологом для проведення особистого огляду, а так само підбору оптимальних засобів контрацепції з урахуванням вашого віку. Докладніше дізнатися про сексуальні взаємини статей Ви можете з тематичного розділу нашого сайту: Статеві стосунки.

11 грудня 9:37, 2012 Пуся запитує:

тобто в цьому віці вже можна займатися? і все таки я ще раз запитаю: чи можуть у хлопця-незайманого бути які-небудь інфекції і при статевому акті перейти до мене, але з урахуванням, що буде використана контрацепція?

11 грудня 13:19, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Як правило, при відсутності статевих контактів ймовірність виникнення у хлопця статевих інфекцій практично відсутня. У тому випадку, якщо Ви будете застосовувати бар'єрні методи контрацепції, ризик виникнення захворювань у Вас також відсутня.

Тим не менш, контрацепція необхідна, щоб у Вас не виникло небажаної вагітності. Рекомендую Вам ознайомитися з інформацією в розділі нашого сайту: Контрацепція і контрацептиви

9 січня 13:18, 2013 Ліна запитує:

здрастуйте! мені дуже потрібна ваша допомога! 3 тижні тому у мене з моїм хлопцем був перший секс, мені було дуже боляче і зовсім не було крові, а після цього було боляче ходити в туалет (через день біль вже пройшла) .. скажіть, чим могла бути викликана ця біль і чи нормально те, що крові зовсім не було? і ще: ми оберігалися і хлопець зовсім не кінчав, чи можна бути впевненою, що я не вагітна? шановний доктор, допоможіть, будь ласка!

9 січня 14:02, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Виражена болючість при дефлорації, першому статевому акті, пов'язана з перерастяжением стінок піхву, травмуванням слизової і розривами дівочої пліви. Наявність крові, не обов'язкова умова, тому розрив дівочої пліви не завжди супроводжується кровотечею.

Рекомендується після статевого акту, проконсультуватися з лікарем гінекологом, для проведення особистого огляду та обстеження, а так само підбору оптимальних засобів контрацепції, з урахуванням вашого віку.
Імовірність виникнення вагітності у вашому випадку, мінімальна, тому не було еякуляції в піхву.
Детальніше про дефлорації і ймовірності виникнення вагітності читайте в циклі статей перейшовши за посиланнями: Дефлорація, Ймовірність завагітніти.

9 січня 15:25, 2013 Ліна коментує:

т. е. в цьому випадку є ймовірність вагітності?

9 січня 15:37, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Імовірність виникнення вагітності мінімальна, тому не було еякуляції в піхву, приводу для занепокоєння бути не повинно. Детальніше про ймовірність виникнення вагітності читайте перейшовши за посиланням: Ймовірність завагітніти.

16 січня 11:21, 2013 Ліна запитує:

це знову я .. Допоможіть, будь ласка !!!

У понеділок було 2 тижні як у мене був перший па, і в цей день у мене почалися болі внизу живота, як перед менструацією. Сьогодні (16.01) у мене повинна початися менструація, але поки її немає, три дні болить низ живота.

Не можу їсти і спати (можливо це пов'язано із занепокоєнням). Доктор, скажіть, що це може бути? я вагітна ?? я заспокоюю себе тим, що зовсім не було сім'явиверження, і був використаний презерватив, але мені страшенно страшно !!!

Допоможіть! що мені робити ?? йти за тестом? я страшенно хвилююся, будь ласка, скажіть що зі мною ??

16 січня 15:30, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо сім'явиверження у піхву не відбувалося, Вам не про що переживати, так як вагітність неможлива. Не хвилюйтеся, просто заспокойтеся, випийте пігулку валеріани, Ви не вагітна.

Затримка менструації може бути пов'язана зі стресом, порушенням гормонального фону, а не тільки з вагітністю. Детальніше про ситуації, коли можливе настання вагітності, Ви можете дізнатися з тематичного розділу нашого сайту: Ймовірність завагітніти.

Необхідності проводити тест на визначення вагітності в даний час немає.

13 лютого 12:16, 2013 Ксенія запитує:

здрастуйте! доктор, допоможіть, будь ласка! у нас з хлопцем був статевий акт. перший раз був використаний презерватив, і хлопець не кінчав совсем- через кілька днів вдруге так само був використаний презерватив, він скінчив, але встиг прибрати член. скажіть, чи можу я завагітніти ?! турбуюся жахливо! сьогодні повинна початися менструація, але її немає .. трохи болить низ живота, але я не знаю, що й думати, місця собі не знаходжу .. потрібно зробити тест? допоможіть!

14 лютого 17:49, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо під час статевого акту не було сім'явиверження в піхву, Вам не про що переживати - Ви не можете завагітніти. Дискомфорт внизу живота може передувати менструації, тому це нормальний стан.

Детальніше з даного питання Ви можете отримати інформацію у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за посиланням: Ймовірність завагітніти. Також Ви можете дізнатися більше про ймовірні причини затримки менструації, які не пов'язані з вагітністю з тематичного розділу сайту: Затримка менструації: чи варто панікувати

18 лютого 21:58, 2013 Анонім запитує:

здрастуйте! допоможіть розібратися. я незаймана.
з хлопцем займалися петтінгом, він не увійшов до мене і не кінчав.
але членом доторкався до статевих губ і піхви, у нього виділялася мастило.
через тиждень я застудилася, постійно бігала в туалет, потім почала відчувати неприємні відчуття внизу живота, з'являлися прозоро-білі виділення, біль то праворуч, то ліворуч живота, тягне, трохи болять соски. мені кажуть, що простудила придатки! чи можливо вагітність в даному випадку? чи все ж застуда?

18 лютого 22:32, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо сім'явиверження у піхву не було, ймовірність вагітності відсутній. При описаних Вами скаргах необхідно особисто звернутися до лікаря гінеколога, щоб виключити аднексит, цистит і призначити адекватне лікування. Детальніше з даного питання Ви можете отримати інформацію в розділах: Ймовірність завагітніти, Аднексит, Цистит

7 серпня 13:13, 2013 Еля запитує:

Здравствуйте! Мені 13 лет.У мене повинні були початися місячні 23 липня, і все ще їх нет.Что це може бути? Статевого акту не було, і взагалі нічого ще не було, для мого віку ще мало.Я тиждень тому дуже сильно нервувала чи може це бути через це?

Допоможіть пожалуйста.Может я вагітна? Але я незаймана.

8 серпня 20:06, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Зсув менструального циклу може бути з різних причин, в тому числі і при зайвих емоціях і переживаннях, а також в підлітковому віці, коли тільки встановлюється регулярний менструальний цикл. Вам зовсім не про що переживати, ніякої вагітності у Вас в даному випадку бути не може.

Постарайтеся заспокоїтися, більше гуляйте, повноцінно відпочивайте і не нервуйте. Детальніше отримати інформацію по цікавить Вас Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за посиланням: Затримка менструації: чи варто панікувати?

8 серпня 20:43, 2013 Катя запитує:

Здравствуйте! Мене звуть Катя.Мне 14 лет.У мене затримка місячних, задоволена довго тижні 2.Ніколи такого не було, це в першу раз.Нікакіх ознак не спостерігалося.

Чи вагітна я не знаю.Просто 2 тижні тому я баловалась з вібратором. Вібратором ніхто не користувався.

І потім були виделенія.Могу я завагітніти? Статевого акту не било.Помогіте ласка.

Дуже волнуюсь.І що мені робити? Спасибі за увагу.

8 серпня 21:43, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо статевого акту не було і сім'явиверження у піхву не відбувалося, то ймовірність вагітності абсолютно виключена. Затримка менструації може відбуватися з різних причин: на тлі стресів, при порушеннях гормонального фону.

Детальніше дізнатися про причини, що призводять до затримки менструації при відсутності вагітності Ви можете дізнатися з тематичного розділу нашого сайту: Затримка менструації: чи варто панікувати. Також про особливості менструального циклу Ви можете дізнатися з відповідного розділу нашого сайту, перейшовши за посиланням: Менструальний цикл і менструація

9 серпня 12:08, 2013 Олексій запитує:

На наступний день після статевого акту у дівчини почалися виділення, як місячні, але дуже слабкі, також супроводжувалися болем у животі і недомоганіем.В цей же день пішли купатися і дівчина захворіла, можливо з за брудної води, тепер у неї температура 37, в перший день нудило, була втома і боліла голова.Время, коли пішли виділення, приблизно співпали з часом почала М. Чи є ймовірність того, що вона вагітна?

9 серпня 12:12, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку ймовірність вагітності практично виключена, а наявні виділення пов'язані з наближається менструацією. Детальніше з даного питання Ви можете отримати інформацію в розділах нашого сайту, перейшовши за посиланнями: Ймовірність завагітніти, Менструальний цикл і менструація

25 лютого 11:32, 2014 Ера запитує:

Здравствуйте! ми з хлопцем займалися петтінгом у ванній повної води, я йому мастурбировала і він скінчив у воду, а я сиділа на проти нього. я незаймана. могла я завагітніти?

25 лютого 18:46, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації немає приводу для занепокоєння - вагітність неможлива при таких обставинах. Отримати додаткову інформацію по цікавить Вас Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Ймовірність завагітніти

25 лютого 11:50, 2014 Era запитує:

і після цього минуло близько місяця, і ми знову це повторили але цього разу я була на ньому і йому мастурбировала потім він скінчив мені на кицьку, він не входив в мене повністю до цього, я залишилася не пошкоджене. допоможіть, як можна ясніше об'сніть ласка і швидше. тепер я хвилююся, адже після першого разу минуло близько місяця, жахливо болить живіт, температура, нудить. і я дуже боюся що вагітна. або це може бути від того що він вчора хотів лешить мене невинності але не зробив цього, не багато увійшов до мене і дістав до пліва.

25 лютого 18:54, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вагітність при відсутності сім'явиверження в піхву неможлива, тому рекомендую Вам не панікувати. Отримати додаткову інформацію по цікавить Вас Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Ймовірність завагітніти

6 квітня 15:51, 2014 Тетяна запитує:

здрастуйте, ми з хлопцем займалися петтінгом, він водив членом по клітора і влагаліщу..могла я завагітніти? я незаймана, у мене не стабільний цикл ..

7 квітня 00:22, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо статевого акту не було і сім'явиверження у піхву не сталося, ймовірність вагітності виключена. Дізнатися більш детальну інформацію з даного питання Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Ймовірність завагітніти. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Статеві стосунки

7 квітня 2:41, 2014 Тетяна коментує:

Я ще читала, що це може призвести до вагітності (петтінг) .. і мені додало пару сивого волосся на голове..точно я не можу завагітніти?

7 квітня 9:52, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Ситуації, при яких не відбувається сім'явиверження в піхву, не можуть призводити до вагітності, тому й приводу для занепокоєння немає. Ви можете отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Ймовірність завагітніти

23 травня 10:55, 2014 маша ... запитує:

у мене з хлопцем був секс перший раз але він мені не мастурбировали під влогаліще а на мене і чу трохи потрапило на влогаліще могул я заберемінеть доктор підкажіть

23 травня 11:55, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Якщо сім'явиверження в піхві під час статевого акту не було, то вагітність неможлива, тому немає приводу для переживань. Отримати додаткову інформацію по цікавить Вас Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Ймовірність завагітніти. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Статеві стосунки, а також у циклі статей - Менструальний цикл і менструація

23 липня 16:13, 2014 Анна запитує:

У мене був перший секс з використанням презерватива, потім зранку ми зайнялися петтінгом і він увійшов в мене вже без презерватива при цьому всьому він не кончал.после цього у мене ішла кров, а на наступний день і вже три дні поспіль є кровьяністие виділеніе. що це може бути?

23 липня 20:38, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Кров'янисті виділення після першого статевого акту можуть бути пов'язані з розривом дівочої пліви, а також можуть бути перед наближенням менструацією. Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Втрата невинності (Дефлорація). Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Менструальний цикл і менструація і в циклі статей: Кров'янисті виділення з піхви

31 липня 12:18, 2014 Наталія запитує:

Будь ласка, допоможіть! Ми з хлопцем займалися сексом, він був захищений, з презервативом.

Хлопець скінчив на мене, потрапив на лобок і зовсім небагато на статеві губи. Я стала прибирати всі серветкою і виявила, що на піхву є біла рідина, я дуже перелякалася !!

Хлопець стверджує, що кінчав тільки на живіт, і сперма нікуди не потрапляла. Чи може бути це моєї мастилом ?? Але якщо це сперма, то чи є можливість заберемнеть ???

Чи варто турбуватися? Дуже боюся, допоможіть, прошу Вас !!!

31 липня 22:35, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Якщо статевий акт був захищений, а також не було сім'явиверження в піхву, то приводу для занепокоєння немає - вагітність наступити не могла. Наявність виділень білого кольору може бути за рахунок запальних захворювань або кандидозу, тому рекомендую Вам особисто відвідати лікаря гінеколога і здати мазок, що дозволить при необхідності призначити адекватне лікування.

Ви можете отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Ймовірність завагітніти. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Статеві стосунки і в циклі статей: Менструальний цикл і менструація

1 серпня 11:53, 2014 Наталія коментує:

Спасибі за консультацію, але я все одно тривожуся. Можна уточнити 2 питання:
1) чи може жіноча мастило виглядати як сперма чоловіків (не прозорі, а білі виділення)?
2) чи може все таки наступити вагітність, якщо сім'явиверження було не в піхву, але частина її скотилася до входу в піхву?
Статевий акт проходив через кілька днів після овуляції, до місячних осталачь тиждень, чи впливає це як-небудь? Дуже переживаю, місця собі не знаходжу!

1 серпня 21:59, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Мастило, що утворюється в піхві під час сексуального збудження, може бути густої консистенції з білими відтінком в тих випадках, якщо є бактеріальна або грибкова інфекція в піхву. Часткове потрапляння сперми в піхву може бути причиною настання вагітності, тому рекомендую Вам здати аналіз крові на ХГЧ після даного статевого акту, що дозволить своєчасно діагностувати вагітність.

Дізнатися більш детальну інформацію з даного питання Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Ймовірність завагітніти і в циклі статей: Ознаки вагітності, Тест на вагітність. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Аналіз крові на ХГЧ - рання діагностика вагітності

8 серпня 12:33, 2014 Люда запитує:

Мені 16.С хлопцем зустрічаюся давно.Ми часто займаємося оральним сексом. (Вирішили, що до 18 тільки так) .Бивает по кілька разів на день.Могла я завагітніти, якщо під час куни, у нього була його мастило на губах і пальцях (якими він мені мастурбував)? Схоже, що ми сильно розтягнули мені невинну плеву.Задержка вже 5 дней.Нужно чи купити тест на вагітність?

8 серпня 19:24, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації ймовірність вагітності виключена, враховуючи, що не було проникнення в піхві з сім'явипорскуванням, тому приводу для занепокоєння немає. Дізнатися більш детальну інформацію з даного питання Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Ймовірність завагітніти і в циклі статей: Статеві стосунки, Гінеколог. Додаткову інформацію ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Менструальний цикл і менструація

10 серпня 12:51, 2014 Люда коментує:

Я б хотіла уточніть.А чи може це бути через нещодавній отруєння? Брала багато таблеток.Потом пере нервувала за сімейними обставинами

10 серпня 13:26, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Затримка менструації на тлі стресів, гострих захворювань, перевтоми і хвилювань також можлива. Як правило, в даному випадку спеціальних заходів вживати не потрібно.

Враховуючи повідомлені раніше обставини, вагітність у Вас виключена. Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Затримка менструації: чи варто панікувати? Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Ймовірність завагітніти

9 серпня 16:29, 2014 Оля запитує:

здрастуйте!
підкажіть будь ласка,
місячні були з 2августа по 6 серпня, наступного дня був статевий акт не захищений, хлопець не кінчив в мене, чи є ймовірність того, що я можу завагітніти?

9 серпня 22:52, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації ймовірність вагітності абсолютно виключена, враховуючи фазу менструального циклу і статевий акт без сім'явиверження в піхву. Дізнатися більш детальну інформацію з даного питання Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Ймовірність завагітніти і в циклі статей: Статеві стосунки, Гінеколог. Додаткову інформацію ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Менструальний цикл і менструація

27 вересня 13:06, 2014 Аліна запитує:

3 тижні тому я лешілась невинності, ми оберігалися. Але у нього в презервативі сперми не було. Я ходила до гінеколога і він сказав, що ти не можеш бути вагітна.

Я кілька разів робила тест перші 3 тесту негативні, а передостанній був одна смужка яскрава, а інша ледве помітна. Сходила до лікаря вона сказала, що це нічого не значить.

Але у мене вже живіт тягне 3 тижні і їм дуже багато. Лікар сказала чекай тиждень і якщо менструація не почнеться, то йди знову до мене і дам направлення на узі.

Сказала еше можеш кров на ХГЧ здати. Доктор допоможіть будь ласка.

У мене це не бажана вагітність і хлопець поки не хоче дітей. А він сказала якщо беремеенна, то я дам грошей купиш таблетки і це буде як викидень.

28 вересня 15:05, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вагітність в даній ситуації, дійсно, виключена повністю, тому немає приводу для занепокоєння. Болі внизу живота можуть бути пов'язані з першим статевим актом, зайвими емоціями, а також можуть бути викликані запальним процесом.

Не варто хвилюватися, рекомендуємо Вам здати мазок і особисто відвідати лікаря гінеколога.

4 жовтня 10:16, 2014 Данило запитує:

займався петтінгом з дівчиною. я трохи зайшов у неї і відразу витягнув. я не кінчав, виділень начебто не було. 4-5 день після місячних у неї. вона переживає, та й я на голках сиджу.
Зараз у неї затримка місячних. і ось вже не по собі. чи могла вона забеременить?

4 жовтня 12:53, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо сім'явиверження у піхву не було, ймовірність вагітності виключена, тому немає приводу для занепокоєння. Затримка менструації може бути пов'язана зі стресами, переживаннями, перевтомою, порушенням звичного способу життя, гормональним дисбалансом, запальними процесами, локалізованими в малому тазу.

Рекомендую дівчині особисто відвідати лікаря гінеколога.

8 жовтня 19:38, 2014 Данило запитує:

Це знову я, Данило. У дівчини досі не почалися місячні, але у неї вже другий день дуже сильно болить живіт знизу. Каже, що такого болю не було раніше ніколи

8 жовтня 22:15, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації рекомендуємо дівчині здати аналіз крові на ХГЧ - при отриманні позитивного результату рекомендуємо особисто проконсультуватися з лікарем гінекологом.

23 жовтня 16:43, 2014 ЯЯЯ запитує:

Статевого акту не було, займалися педінгом. Член зачепив статеві губи, сперма не било.Через три для були місячні, пройшли як обично.Могу забеременить? Або накручую себе ??

24 жовтня 10:21, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вагітність в даному випадку абсолютно виключена, приводу для занепокоєння немає.

24 жовтня 13:32, 2014 Анонімно запитує:

Чи можна завагітніти якщо хлопець кінчив мені в рот, потім ми цілувалися хвилини дві, а після він відразу зробив мені кунілінгус? Це було в день середній овуляції.

Просто дуже хвилююся з цього приводу.

25 жовтня 12:42, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Ймовірність вагітності в даному випадку виключена.

27 жовтня 21:00, 2014 Анонімно коментує:

А яким способом я могла б завагітніти не займаючись сексом? Просто з останнім часом нудить, болить низ живота, і повинні були настати місячні, але їх досі немає. Дуже страшно

27 жовтня 21:42, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Вагітність може настати при здійсненні незахищеного статевого акту у фазу овуляції. В інших випадках вагітність неможлива.

26 жовтня 13:48, 2014 риночку запитує:

ми з хлопцем займалися петтінгом
і він скінчив мені на труси, а на наступне ранок пішли месячние.началась ташнота, млявість температура (37) чи можу я завагітніти?

26 жовтня 17:12, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Ймовірність вагітності в даному випадку абсолютно виключена.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини