» » » Питання: Чи можна кинути прийом Ліндинет 30 на 13 таблетці?

Питання: Чи можна кинути прийом Ліндинет 30 на 13 таблетці?

8 листопада 16:52, 2013 Ірина запитує:

Здравствуйте. Я півтора року брала Ліндинет 20. Місяць тому перейшла на Ліндинет 30.

В цей же час гінеколог прописала антибіотики через стафтілококка Аугментин і орнідазол. Через тиждень після їх прийому у мене захворів кишечник.

Відвезли в інфекційну лікарню з діагнозом кишкова інфекція. Там давали теж антибіотик ципрофлоксацин.

По аналізах була підвищена амілаза 926. Коли виписалася початку другого пачку Ліндінет 30. Але тепер амилаза ще більше.

Після виписки була 1032. А через тиждень 2526.

Чи можна мені кинути приймати Ліндинет 30 на 13 таблетці або треба обов'язково допити пачку до кінця?

8 листопада 19:46, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Перервати прийом контрацептиву Ліндинет можна в даному випадку, але починаючи з першого ж дня припинення прийому таблеток необхідно застосовувати бар'єрні методи контрацепції для попередження небажаної вагітності. Детальніше з даного питання читайте в розділі нашого сайту: Ліндинет

13 листопада 13:08, 2013 Ірина запитує:

Здравствуйте. Раніше вранці я завжди випивала чайну ложку оливкової олії.

Іноді болів шлунок і в цьому випадку воно теж допомагало. Нещодавно зробила ЕГДС.

Діагноз: вогнищевий фібрінолзний езофагіт. Недостатність кардії. Хронічний гастрит.

Ще ставлять діагноз хронічний панкреатит. Хоча на узі і на комп'ютерній томографії показує що з підшлунковою все в порядку. Даний діагноз ставлять через високу амілази.

Лікування прописали: Пензітал 5 разів на день, кваметел 20 мг 2 рази, Ультоп 20 мг 2 рази і ганатон 1/2 5 разів. Болі в животі до цього не турбували.

На четвертий день лікування заболів живіт, з'явилося відчуття наповненості шлунка, болю під ребром з лівого боку ближче до шлунку, газоутворення. Зараз кинула приймати ліки. Болі вщухли.

Але іноді болить. Чи можна в цьому випадку пити оливкова олія при болю.

І які ліки можна попити замість прописаних.

13 листопада 18:06, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Виписаний в даному випадку курс лікування відповідає Вашого захворювання, тому рекомендую Вам слідувати розпорядженням лікаря. Оливкова олія приймати в даному випадку не протипоказано. Детальніше про лікування езофагіту Ви можете отримати інформацію в тематичному розділі нашого сайту Езофагіт

13 листопада 18:25, 2013 Ірина коментує:

Хотілося б ще дізнатися чи можна приймати алмагель нео.

13 листопада 20:47, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Препарат Алмагель Нео показаний при хронічному гастриті з підвищеною або нормальною секреторною функцією шлунка, а також при рефлюкс-езофагіті, панкреатиті, тому даний препарат приймати можна, якщо він призначений лікарем. Докладніше про це читайте в тематичному розділі: Алмагель

14 листопада 10:04, 2013 Ірина запитує:

Якщо дане лікування відповідає моєму захворюванню то чому після зазначених препаратів моє самопочуття погіршилося. До таблеток болів практично не було.

Трохи боліло тільки ребро збоку. А після таблеток захворіло все. Я тепер боюся приймати ці ліки.

Може бути вони мені просто не підходять?

14 листопада 10:36, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Оцінити Ваш стан в динаміці може лікуючий лікар, який при необхідності призначить Вам повторні лабораторні та інструментальні дослідження. При необхідності лікар після особистого огляду відкоригує призначене лікування. Детальніше з даного питання читайте в тематичному розділі нашого сайту: Панкреатит

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини