» » » Питання: чи можна скасувати супрастин?


Питання: чи можна скасувати супрастин?

24 березня 11:32, 2011 Ольга запитує:

Скажіть будь ласка, дерматолог мені призначив при лікуванні кропив'янки лоратадин, кальцій глюконат, активоване вугілля, преднізалон і супрастин в / м. Але від супрастину у мене якесь збуджений стан і голова мутная.Можно його замінити іншим ліками?

Від тавегілу я сплю і на ранок підвестися не могу.Обязательно застосовувати супрастин? Або достатньо тільки цих коштів? І ще скажіть, крім дерматолога у якого я зараз є помітний можна одночасно піти на консультацію до алерголога? Або тільки тоді коли пройде кропив'янка? Якщо сенс йти зараз до алерголога?


Мені 29 років.

24 березня 11:55, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У такій ситуації обов'язково необхідна особиста консультація алерголога. Крім того, після огляду, алерголог зможе відкоригувати призначене лікування і провести заміну призначених препаратів.

7 квітня 13:52, 2011 Ольга запитує:

Моє му дитині 4 роки. Тиждень тому помітила, що вона стала робити якесь двіжеіе (постійно киває головою, як буд-то шия свербить) .Педіатр дивилася її, сказала що кров спокойная.лімфоузли НЕ воспалени.Я думала, що роздратування якесь на шее.но ні, все нормально.Ребенок дуже гіперактивний, постійно ходить взад-вперед, часто плачет.Но таких рухів раніше не замечала.Может це бути пов'язано з нервами?

Або якесь роздратування?

7 квітня 18:15, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вам необхідно проконсультуватися з лікарем невропатологом, для проведення огляду та призначення відповідного лікування. Можливо це прояви порушень центральної нервової системи (синдром гіперзбудливості).


Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини