» » » Питання: Чи можна пити регулон і постинор разом?

Питання: Чи можна пити регулон і постинор разом?

23 жовтня 8:41, 2012 Альона запитує:

Здрастуйте, мені 20 років. Почала вперше пити регулон 14 числа, 21 (через тиждень) був незахищений статевий акт. фертильні дні з 8 по 19 данину циклу.

23 числа базальна температура 37. чи можна випити постинор?

23 жовтня 19:34, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Якщо Ви регулярно приймали препарат Регулон, не порушували схему прийому, то після незахищеного статевого акту не потрібні додаткові контрацептивні дії. З першого дня, як Ви почали приймати Регулон, ніякі інші контрацептивні заходи Вам більше не потрібні, достатньо прийому таблеток Регулон. Детальніше про дію даного протизаплідний засіб Ви можете дізнатися з тематичного розділу нашого сайту: Гормональні контрацептиви

21 жовтня 13:47, 2014 елизавета запитує:

Здравствуйте. Я почала пити регулон з 3 дня місячних через день був не захищений ПА купила постинор на 2 добу випила через годину пішли виділення.

Чи можу я бути беременнной?

21 жовтня 14:39, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На фоні прийому гормонального контрацептиву Регулон, за умови, що Ви почали приймати таблетки не з першого дня менструального циклу, Вам необхідно було застосовувати бар'єрні методи контрацепції протягом 14 днів. Прийом Постинора при незахищених статевих актах на тлі Регулона не показаний, оскільки не виключений гормональний збій.

Ймовірність вагітності мінімальна, рекомендуємо здати аналіз крові на ХГЧ через 7-10 днів після незахищеного статевого акту.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини