» » » Питання: Чи можна приймати амоксиклав при вагітності 36-37 тижнів? І в якій дозуванні?

Питання: Чи можна приймати амоксиклав при вагітності 36-37 тижнів? І в якій дозуванні?

21 листопада 16:45, 2010 Анюта Блінова запитує:

Здравствуйте, меня зовут Аня, мені 28 років. У мене на протязі 2-х тижнів був нежить, ніс по черзі то закладало, то відкладав.

Ходила до лора, перший сказав, що вазомоторний рініт- другий - гнійний гайморит, веліла робити рентген і потім прокол, я на рентген не погодилася, так як чула, що при вагітності це робити небажано, і зробила просто прокол. При відсмоктуванні шприцом гною не було, коли ніс промивали, теж нічого не було, а при сякання вилетів маленький клубочок, чи то гною з кров'ю, чи то соплі .... Але лікар залишилася при своїй діагнозі - гнійний гайморит, веліла лягати в лікарню .

А у мене вдома ще одне маля - 2 рочки, яка мені лікарня, от завтра йду вже до свого гінеколога, що скаже ..... Дуже переживаю! А зараз п'ю Синупрет, ніс промиваю Долфін, евкаліптом, капаю в ніс Аквамаріс.

Вміст з носа отсмарківаться, але все ж нежить не проходить, температури немає, боліла голова рази 2 протягом 4-х годин. Чи можна мені приймати амоксиклав щоб позбутися від гаймориту (вагітність 36-37 тижнів), і в якій дозуванні ???

Величезне спасибі! Всього доброго !!!

21 листопада 17:20, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Всі питання щодо прийому медикаментів і проведених досліджень повинні бути узгоджені з Вашим гінекологом. Амоксиклав в період вагітності протипоказаний, лише в разі крайньої необхідності і під контролем ведучого вагітність лікаря гінеколога.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини