» » » Питання: Чи можна з помосчью препаратів затримати місячні?

Питання: Чи можна з помосчью препаратів затримати місячні?

2 серпня 15:14, 2011 Олеся запитує:

Здраствуйте! Чи правда що пріпарати "Дюфастона" може затримати місячні на деякі дні ??? І взагалі чи існують такі препарати, якщо так то які ?????

3 серпня 12:41, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Дійсно якщо ви будете в певною схемою приймати оральні контрацептиви це допоможе відстрочити настання менструального циклу. Для правильно підбору контрацептивного препарату рекомендується проконсультуватися з лікарем гінекологом, тому ви самостійно не зможете підібрати необхідний вам препарат.

7 серпня 9:26, 2011 Олеся запитує:

Здраствуйте! Нещодавно була у лікаря мені прописали Регулон для того щоб я могла відтермінувати критичні дні на деякий время.Правда це? Адже вони на скільки я знаю протизаплідні, яким чином вони можуть повлеять на менструальний цикл ???

8 серпня 00:05, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому то й справа, що гормональні контрацептиви містять статеві гормони, які регулюють Ваш менструальний цикл, змінюють його усуваючи головний етап - овуляцію.

4 жовтня 16:59, 2011 Олеся запитує:

Здравствуйте! У мене така проблема: після статевого акту з чоловіком, рідко але дуже сильно болить живіт в низу (в раене яічнеков), підкажіть будь ласка з чим може бути проблема, і дуже Чи це погано ??????

5 жовтня 12:22, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Для уточнення діагнозу і виключення запального процесу в малому тазу, рекомендується проконсультуватися з лікарем гінекологом для проведення особистого огляду та обстеження: мазок з піхви і УЗД діагностика. Тільки після отримання результатів обстеження лікар фахівець поставить точний діагноз і пр необхідності призначить адекватне лікування.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини