» » » Питання: молочниця.?

Питання: молочниця.?

27 березня 11:07, 2012 Анна запитує:

за своїм станом я зрозуміла, що у мене з'явилася молочниця. я, як звичайно, випила таблетку Флюкостат, але мені не допомогло. тоді подруга мені порадила клотримазол-крем.я користуюся ним згідно інструкції уже5й день, наношу його на внешіне статеві органи і на слизову. Чи треба його вводити в піхву?
і підкажіть тривалість лікування. виділень я вже не спостерігаю, та й сильного свербіння і печіння немає.
Спасибо.

28 березня 12:27, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Зазвичай, курс лікування клотримазолом становить від семи, до десяти днів. Тривалість курсу лікування визначає лікуючий гінеколог індивідуально, залежно від ступеня поширеності грибкового процесу.

Крем Клотримазол не запроваджують інтовагінально, для цього методу лікування, існує аналог в супозиторіях (вагінальних свічках). Детальніше про клотримазол, показання і протипоказання до застосування, а також, про способи застосування даного препарату, Ви можете прочитати в нашому тематичному розділі з однойменною назвою: Клотримазол.

Більш докладно про причини виникнення кандидозу, його клінічних проявах, методи діагностики та лікування цього захворювання, Ви можете прочитати в нашому медико-інформаційному розділі, присвяченому цій проблемі: Кандидоз. Не можна забувати про те, що грибок, що сприяє виникненню кандидозу піхви, може тривалий час зберігатися на нижній білизні, тому, нижня білизна та рушники, необхідно прати в режимі кип'ятіння і прасувати гарячою праскою.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини