» » » Питання: Монтігет?

Питання: Монтігет?

9 червня 15:44, 2011 Галина запитує:

Добрий день! Моїй 5-річній внучці лікар-алерголог призначила прийом монтігета в дозі 4 мг тривалістю 3 місяці (необхідно ділити таблетку). В інструкції препарату я прочитала, що його прийом рекомендується з 12 років.

Що робити? Чи не завдасть прийом цього лек. кошти додаткової шкоди дитині? Заранее спасибо.

10 червня 18:12, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Монтігет, він же Монтелуктаст, дозволений до застосування у дітей з шести років, добове дозування для шестирічного віку становить 5 мг, Вашій дитині призначено 4 мг на добу - це цілком допустима дозування для цього віку.

27 серпня 16:58, 2011 Динара запитує:

Здраствуйте! Мені 26 років. У мене алергічний риніт, чи можна приймати Монтігет і Кларитин спільно при вагітності 12-13 тижнів?

Спасибо.

29 серпня 21:09, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На жаль, і Монтігет і Кларитин протипоказані при вагітності. Для полегшення стану, Ви можете застосовувати спрей Делуфен або Еуфорбіум-композитум.

25 квітня 11:21, 2013 Динара запитує:

Здравствуйте. З грудня (за призначенням лікаря-алерголога) 2012 ми п'ємо Монтігет 4 мг (4 місяці вже). Дитині буде в травні 3 роки.

Як довго можна пити даний препарат, чи не шкідливо його пити так довго? І ще близько 1-1,5 місяця з'явився специфічний запах з рота (зубки і горло в порядку). Чи може цей запах бути наслідком такого тривалого прийому Монтігета? (Діагноз: бронх.астма)

25 квітня 13:32, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Препарат Монтігет можна застосовувати тривало, але в кожному конкретному випадку лікар визначає доцільність прийому даного препарату або заміну його на аналогічні. Даний препарат може викликати появу специфічного запаху з рота в окремих випадках, але рекомендую Вам особисто відвідати лікаря алерголога чи педіатра, щоб виключити інші причини. Детальніше про лікування, перебіг, а також особливості і ускладненнях бронхіальної астми Ви можете дізнатися з тематичного розділу нашого сайту, перейшовши за посиланням: Бронхіальна астма у дітей

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини