» » » Питання: набір нормальної маси тіла?

Питання: набір нормальної маси тіла?

8 лютого 21:13, 2011 Роман запитує:

у мене така проблема, ніяк немогу набрати нормальну вагу, при зрості 185см. вага мій 65, хочу поправитися але ніяк не получається. Як тільки починаю більше їсти начинаються вугри на обличчі, визначили какой то там золотистий стафілокок ... і так весь час доводиться мучитися або худому ходити або в прищах, порадьте що мені робити?

8 лютого 22:35, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вам необхідно проконсультуватися з лікарем ендокринологом і перевірити гормони щитовидної залози, якщо органічна патологія буде виключена, проконсультуйтеся з лікарем дерматологом і дієтологом. Також вам необхідно обстежити шлунково-кишковий тракт: здати біохімічний аналіз крові, копрологія, аналіз на паразитологію, УЗД внутрішніх органів.

Вам необхідно збалансовано харчуватися, вживати їжу невеликими порціями, але 5-6 разів на добу.

9 лютого 10:31, 2011 роман запитує:

робили мені узі всіх органів, все впорядке, робили посів сказали золотистий стафілокок але лікування проти нього неназначілі. Може якби взятися за лікування саме його то все б пройшло.

Харчуюся я правильно, збалансовано, але як тільки починаю їсти що то жирне або солодке відразу ж прищі ці ... (((Органи внутрішні ніколи небеспокоілі але я відчуваю що це десь там, пов'язане з травленням !!!

9 лютого 12:54, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У такій ситуації, дійсно необхідно звернутися до гастроентеролога або інфекціоніста для лікування золотистого стафілакокка, так як він може викликати порушення травлення і сприяти виникненню шкірних реакцій. У кожному разі, вживання солодкого, жирного і смаженого необхідно обмежити.

9 лютого 18:03, 2011 роман запитує:

до цього я і сам міг би здогадатися, невже ви тут тільки для того що б давати напрямки до різних лікарям? хоча б порадьте яке лікування найбільш ефективним, тому антибіотиками які мені зараз почнуть виписувати я лікуватися небуду, у мене потім сильний розлад шлунку. Далі вже нікуди обмежувати, я взагалі подохну так (((

9 лютого 18:40, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Призначити Вам лікування, тим більш ефективне без виявлення діагнозу не надається для лікаря можливим. В рамках інтернет консультації неможливо зробити необхідні для виставлення діагнозу аналізи, зробити клінічне обстеження - тому без допомоги особистих консультацій лікарів обійтися неможливо.

Найцікавіші новини