» » » Питання: назаначеніе препаратів контралоку, квамател і де-нол?

Питання: назаначеніе препаратів контралоку, квамател і де-нол?

24 грудня 7:10, 2010 Алія запитує:

Скажіть будь ласка, мені поставили діагноз хрон.гастродуоденіт і призначили контралоку протягом 2-х тижнів, потім квамател -2неделі, де-нол 2 тижні, мотилиум-2 неделі.Я прочитала в інструкції., Що перші два препарати від виразкової хвороби. Чи правильно зроблено призначення?

Я приймаю еутірокс 100, чи сумісні оні.Беспокоіт шлунок в нічний час, пече. при ФГДС виявили у шлунку велике у слизу з домішкою желчі.Заранее вдячна за відповідь.

24 грудня 9:11, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Призначене Вам лікування повністю виправдано, оскільки при гастриті так само розвиваються ураження слизової оболонки, і лікування схоже нагадує терапію при виразковій хворобі. Призначені Вам препарати сумісні з Еутіроксом.

Однак, бажано все ж проінформувати про призначене лікування Вашого ендокринолога.

13 квітня 21:47, 2011 алена запитує:

При ФГДС виявлено хр.гастродуоденіт восени 2010г.Пролечілі мезимом, хилак-форте, фосфалюгель, гепобене.Состояніе улучшілось.Сейчас болить живот(весь),подташнивает,слабость,головокружение.Назначен квамател 20мг 1т за 30 хв до сніданку, маалокс, лактофільтум на5 дней.Очень турбує призначення кваматела дитині 17-ти років !! у зв'язку з синдромом відміни і побічними действіямі.Помогіте !!!

13 квітня 22:35, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вік у 17 років не є протипоказанням для прийому препарату квамател. Для попередження розвитку побічних ефектів препарату необхідно в період лікування перебувати під наглядом лікаря гастроентеролога.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини