» » » Питання: призначення дюфастона при плануванні вагітності?

Питання: призначення дюфастона при плануванні вагітності?

7 жовтня 22:06, 2014 Марина запитує:

Здравствуйте. Ми з чоловіком почали планувати вагітність з травня місяця. Перший і другий цикл у мене були затримки десь на 10 днів.

Лікар сказала що це гармонь. ХГЛ в першій затримці виріс до 23. У другій не перевіряла.

При першій затримці видавала УЗД. Все в нормі я здорова. Але сказав прийти через тиждень.

Але я не прийшла у мене почалася менструація. Після другої затримки без здачі аналізів лікар прописав мені пити дюфастон з 16- 25 день.

Наступний цикл я пила і на 29 день пішла менструація. У другому циклу я пила, але знову була затримка .цикл був 42 дні.

Чи варто продовжувати пити дюфастон як прописав лікар і не впливає це на зачаття? Може пропустити один цикл здати аналізи на гормони і потім продовжити піть.спасібо велике.

7 жовтня 22:24, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

При порушенні гормонального фону рекомендується заздалегідь здати аналіз крові на статеві гормони (ЛГ, ФСГ, пролактин, анти-Мюллером гормон, тестостерон, прогестерон), а також здати аналіз крові на гормони щитовидної залози, що також може бути причиною порушення гормонального фону. Після отримання результатів аналізу рекомендуємо Вам повторно проконсультуватися з гінекологом-ендокринологом, що дозволить підібрати адекватне лікування для настання вагітності.

Прийом Дюфастона в даний час, на жаль, може бути недостатнім, враховуючи, що не відомий гормональний фон.

9 жовтня 6:38, 2014 Марина коментує:

Спасибо. Дюфастон потрібно продовжувати пити чи ні? -Чи Спочатку здати аналізи, а потім якщо є необхідність продовжити пити.

9 жовтня 10:51, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

У даній ситуації ми рекомендуємо спочатку пройти обстеження, після чого повторно проконсультуватися з лікарем гінекологом, який призначить Вам адекватне лікування відповідно з виявленими порушеннями.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини