» » » Питання: порушення менструації?


Питання: порушення менструації?

28 вересня 14:55, 2011 светлана запитує:

«Здрастуйте! Питання. 4 серпня під час мс мене почали лікувати від запалення і від вірусів.

Такими препаратами як трихопол, кліндаміцин, свічки клион-д 100, цефазолін.Мс були рясні завжди болісно. Але у вересні коли була затримка на 2 дні мс почалися перший день так нормальні 2 день теж а потім толком не було але в цей період я почала пити лінденет 20 і за місце 7 днів вони йшли 9. Мс наступили в 7-ий перерву на 3 день 1 день так нормальні сьогодні ось 3 день мс їх толком немає.

22 вересня була на узі з предпологаемого дня того що могла завагітніти пройшло 4-5 тижнів. Лікар сказав все нормально. Скажіть це нормально що мс так йдуть тому що до лікування я залевалась і мені було дуже погано .. »

28 вересня 15:46, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

При запальному процесі менструальний цикл ставати більш рясним і болючим. У тому випадку якщо вагітність виключили, вам немає сенсу переживати.

Рекомендується продовжити прийом препарату в установленому графіку.

Найцікавіші новини