» » » Питання: наскільки безпечний спіраль?

Питання: наскільки безпечний спіраль?

22 жовтня 11:10, 2012 nata запитує:

після народження дитини вже минуло два місяці і я вирішила поставити спіраль.но перед цим прочитала що у багатьох проблеми після її впровадження в матку.меня це насторожило і я тепер незнаю ставити її чи нет.В якщо ставити то на скільки ймовірність що вона " пріжевется" в мені без ускладнень

22 жовтня 19:07, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Для того що правильно підібрати внутрішньоматкову спіраль і визначити терміни встановлення, рекомендується заздалегідь проконсультуватися з лікарем гінекологом і провести обстеження, необхідно здати мазок з піхви. Тільки після отримання результатів обстеження лікар фахівець визначить можливість використання даного методу контрацепції, тому наявність інфекції забороняє використовувати даний метод контрацепції, тому може виникнути ускладнення.

Детальніше про даний метод контрацепції читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Внутрішньоматкова спіраль.

22 жовтня 19:41, 2012 nata коментує:

А ось говориться що від із за спіралі матка відкрита і будь-яка інфекція може начатая.у мене хронічний цістіт.он ні як не вплине на все це?

23 жовтня 00:25, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Дійсно при наявності внутрішньоматкової спіралі внутрішній зів матки трохи відкритий і це може викликати інфіцірованіе- ендометрит. У тому випадку, якщо у вас є ознаки хронічного захворювання, необхідно провести санацію інфекції і тільки після цього ставити спіраль.

Детальніше про даний метод контрацепції читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Внутрішньоматкова спіраль.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини