» » » Питання: Почала приймати протизаплідні - з'явилися пігментні плями, що робити?


Питання: Почала приймати протизаплідні - з'явилися пігментні плями, що робити?

12 лютого 12:41, 2013 Динара запитує:

Після того, як я почала приймати протизаплідні таблетки у мене змінився колір шкіри і з'явилися пігментні плями. Що робити?

13 лютого 16:06, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

При застосуванні гормональних контрацептивів може спостерігатися гормональна перебудова організму і слідстві чого при тривалому перебуванні під прямими сонячними променями можливо фотосенсибілізація і як наслідок поява пігментних плям на шкірі.

Що б уникнути даного не надто приємного явища, рекомендується в період застосування гормональних контрацептивів застосовувати сонцезахисні креми, менше бувати під відкритими сонячними променями.

При скасуванні контрацептивного препарату, фотосенсибілізація зменшується і у зв'язку з ці зменшується ризик появи пігментних плям на шкірі.

Детальніше про контрацептивні препарати та вплив їх на організм, читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Гормональні контрацептиви.


Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини