» » » Питання: не можу зрозуміти що у мене за хвороба.?

Питання: не можу зрозуміти що у мене за хвороба.?

25 червня 14:45, 2011 Індіра запитує:

мені 26 років, де то з років 12-15 у мене на спині з'явилися білуваті плями, але мають пігмент, звернулася до лікаря сказав що це висівковий лишай, лікувалася але не допомогло і я закинула лікування так як мене це не турбувало. роки 2 тому на згині ліктя з'явилося аналогічне пляма, потім на згині коліна, знову пішла до лікаря, хтось говорив, що це гіпопігментація, хтось, що пойкілодермія, ще що порушення обміну. Загалом я боюся, що хвороба може перейти в вітиліго.

Хочу потрапити до вас на прийом і обследоватся, отримати рекомендації з лікування.

25 червня 18:50, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На жаль ми не займаємося очним прийомом пацієнтом, тільки даємо рекомендації в рамках інтернет консультації. Вам рекомендується проконсультуватися з лікарем дерматологом ля проведення обстеження та призначення коректного лікування.

26 червня 22:24, 2011 Індіра запитує:

ні, я б хотіла записатися на прийом до лікаря Сергію Юрійовичу і приїхати, невже це не можливо? справа в тому, що я була у багатьох лікарів нашого міста, але ніхто не може зрозуміти, що у мене. Я живу в Казхстане.

26 червня 23:28, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На жаль ми не проводимо очних консультацій, так само ми не можемо записувати пацієнтів до того чи іншого лікаря. Вам необхідно звернутися за особистою консультацією до лікаря дерматолога іншого міста, якщо лікарі вашого міста не можуть поставити точний діагноз.

14 серпня 16:14, 2011 Dilya запитує:

Здравствуйте! Мені 17 років. Років у 8 у мене на обличчі і на руках стали з'являтися білі плями.

Лікарі сказали що це - вітиліго. З кожним роком плями збільшувалися і років через 5-6 шкіра стала повністю білою.

Проблем не було, якщо не вважати сонячні опіки, які швидко проходили. Є седий волосся на голові, які постійно доводиться зафарбовувати.

Коли я прийшла на обстеження до лікаря, то він дуже здивувався, що у мене вітіліго. І от десь роки 2 тому по обличчю пішли пігментні плями.

Цього року від сонця, хоча я завжди користуюся сонцезахисним кремом і намагаюся триматися в тіні, всі руки усипані плямами схожими на веснянки, але в розмірах трохи більше. Скажіть вони пройдуть і взагалі вітіліго це?

15 серпня 20:23, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

За описуваних Вам симптомам ділянки депігментації схожі на такі при вітіліго. Для діагностики природи з'явилися ділянок підвищеної пігментації необхідно провести біопсію даний ділянок шкіри для подальшого гістологічного обстеження.

Найцікавіші новини