» » » Питання: Чи не зрозумію що за напасть, лікарі допомогти не можуть?

Питання: Чи не зрозумію що за напасть, лікарі допомогти не можуть?

9 липня 13:08, 2011 Ольга запитує:

Здравстуйте. Я- мама двох дітей: дівчинка 3 роки і 4 місяці, і хлопчик 1 рік і 9 місяців.

Старша ходить з 1г. і 7 міс. в садок. Захворіла на першому ж тижні, хоча й до саду ми частенько хворіли. Хворіє часто досі.

В сад ходить 1-1,5 тижні, і все, ми на лікарняному тижні на 2-3. Молодшого віддала в стільки ж-1,7. Старша постійно носила болячки з саду додому, і, відповідно, молодший переболевает разом з нею.

Соплі- його постійний стан. Частенько чути хрипи в грудях .. В сад оформилися ледве-ледве, пішли ..

Проходили тиждень. Пішли на лікарняний з молодшим. Тиждень лікувалися. Знову сад .. 1 день .. на наступний ранок я помітила зелені соплі. Відправляти нас не стали до лікаря, а через тиждень видали направлення з д-ом "Трахеїт".

Кашляти він не кашляє, температури немає. Соплі течуть, є рідкісні хрипи в грудях.

У старшої взагалі тільки прозорі соплі, але їй видали такий же напрямок .. Врач- педіатр, думаю, поставить нам такий же діагноз, тому що при ранньому зверненні до неї (з напрямками) вона ставила такі ж д-зи, що і в самих напрямках.

В цілому виходить, що дітей лечу близько 2-х місяців незрозуміло від чого. Страшно дивитися на всі ліки ..

Підкажіть, будь ласка, що це може бути, і як з цим боротися. До алерголога напрямків теж не дають, бо кажуть немає видимих нездужань, щоб до нього звертатися.

Заранее спасибо!

9 липня 16:39, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Даною стан виникає в слідстві акліматизації дитячого організму до того середовища в яку він потрапляє. При зниженому імунітеті дитячий організм не може повноцінно впоратися з новою інфекцією, яка є в будь-якому новому колективі і дитина починає активно вболівати.

Для визначення імунітету ваших дітей рекомендується проконсультуватися з лікарем імунологом для проведення особистого огляду та обстеження імунного статусу організму. Тільки після отримання результатів обстеження лікар поставить точний діагноз і призначить лікування для зміцнення і підняття імунітету.

Детальніше читайте у статті: "Імунітет дитини".

9 липня 17:11, 2011 Ольга запитує:

А Ви не підкажіть куди можна звернутися до імунолога? У нашій поліклініці його немає, і я підходила з таким питанням, але лікарі нічого порекомендувати не можуть.

Спасибо большое за Вашу відповідь!

9 липня 18:07, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На жаль, в рамках даної інтернет консультації у нас немає можливості рекомендувати конкретних фахівців або лікувальні заклади.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини