» » » Питання: недостатність легеневої артерії?

Питання: недостатність легеневої артерії?

16 липня 9:50, 2014 - запитує:

Здравствуйте. вже декілька місяців мені важко дихати, не вистачає повітря, доводиться робити глибокий вдих що б набрати його і то з першого разу не виходить, навіть злегка паморочиться голова. зробила узі серця, написали що у мене недостатність легеневої артерії, кардіолог сказала що це ВСД, милдронат панангин, і грандаксин прописали, але допомагаю вони не багато під час прийому їх, як тільки перестаю пити все повертається, у мене ще дискомфорт в легенях, як б печіння что-ли, чи може бути цей дискомфорт при недостатності легеневої артерії? або це може бути захворювання легень? я читала що легені можуть хворіти і без кашлю і без температури.

16 липня 12:53, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації необхідно, насамперед, з'ясувати причину виникнення задишки, що дозволить підібрати адекватне лікування. Якщо недостатність легеневої артерії 1-го ступеня, то, як правило, скарги на задишку не виникають.

Також необхідно провести додаткові обстеження: зробити рентгенологічний знімок грудної клітки і спирограмму, після чого особисто проконсультуватися з лікарем пульмонологом, що дозволить виключити захворювання легень (емфізему, туберкульоз тощо).

Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Задишка - характер, причини, діагностика, лікування. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Рентген

16 липня 14:19, 2014 - коментує:

ФЗД я робила сказали в нормі.

16 липня 14:41, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

У цьому випадку рекомендую Вам повторно проконсультуватися з лікарем кардіологом, який на підставі проведеного огляду та протоколів дослідження призначить Вам адекватне лікування з урахуванням ступеня вираженості недостатності легеневої артерії. Дізнатися більш детальну інформацію з даного питання Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Кардіологія. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Задишка - характер, причини, діагностика, лікування

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини