» » » Питання: низькі тромбоцити у вагітних?

Питання: низькі тромбоцити у вагітних?

11 листопада 16:50, 2011 Анна запитує:

У мене 18 тижнів вагітності, 4 спроба ЕКО вийшла удачно.Перед ЕКО здавала аналізи виявилося, що глікопротеїну джи, дуже далекі від норми.Месяца 3 я пила Курантил, але він мені не допомагав потім додали дексометазон по1 / 4 результати стали краще, на основі цих ліків робили підсадку і все получілось.Піла Препорати ще 2 месяца.А тепер у звичайній поліклініці стала на облік, здала аналізи і і виявилося, що низькі тромбоцити в крові.Теропевт каже треба до гематолога звернутися, а гінеколог слабо реагує мовляв нічого страшного. Скажіть чим це черевато і як мені бути? Боюся за дитину.

12 листопада 15:40, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Викликати зниження кількості тромбоцитів у крові міг і Курантил, і Дексаметазон - препарати, які Ви брали перед зачаттям. Для дексаметазону зниження кількості тромбоцитів, є одним з рідко зустрічаються побічних ефектів (більш докладний опис механізму дії цих препаратів, показань і протипоказань до їх застосування і найбільш поширених побічних ефектів, Ви можете прочитати в статтях, присвячених їм: Курантил і Дексаметазон).

На жаль, в тексті Вашого питання немає інформації про рівень тромбоцитів, у проведеному аналізі крові, тому, оцінити небезпеку для Вас і плоду - неможливо. Різке зниження кількості тромбоцитів у крові, може призвести до порушень роботи системи згортання крові, що в свою чергу, підвищує ризик виникнення кровотеч.

Детальніше про тромбоцитах та їх функції, а також, діях, які потрібно вживати при зниженні рівня тромбоцитів у крові, Ви можете прочитати в нашому розділі: Тромбоцити.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини