» » » Питання: Низьке діастолічний тиск?

Питання: Низьке діастолічний тиск?

15 квітня 15:39, 2011 Наталія запитує:

Добрий день! Моєму синові 18 років. УЗД встановило у нього пролапс мітрального клапана 1ст. без регургітації і помилкова верхівкова хорда лівого шлуночка.

Його турбують головні болі, в очах стоїть пелена. Тиск скаче 111/40 пульс 45,130 / 60 пульс 56,120 / 60 пульс 61,119 / 45 пульс 41.Повишенная стомлюваність, буває переднепритомний стан. Робили томографію голови, норма.

Підкажіть, будь ласка, це походить від пролапсу або це ще щось? Допоможіть впоратися з недугою.

Велике спасибі. Дуже сподіваюся на Вас.

15 квітня 22:16, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даному випадку необхідна особиста консультація лікаря кардіолога. Причиною низького тиску є виражена брадикардія (уповільнення серцевого ритму).

Необхідно виявити причину даної патології, після цього з'явиться можливість призначення адекватного лікування. З пролапсом мітрального клапана брадикардія не пов'язана.

19 травня 14:32, 2011 Олена запитує:

Добрий день! Мені 20 років останнім часом у мене скаче тиск 100 пульс80.80пульс 74! Дуже часті головні болі, запаморочення, втомлюються очі, швидко утомляюсь.Діагноз у мене Тахікардія але пульс нормалізувався а ось болю не проходять.

19 травня 21:37, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Рекомендується проконсультуватися з лікарем кардіологом і ендокринологом, необхідно виключити патологію як серцево судинної, так і ендокринної системи. Тільки після отримання результатів обстеження лікар фахівець поставить точний діагноз і призначить коректне лікування.

21 травня 22:17, 2011 Наталія запитує:

Здравствуйте! Моєму синові 17 лет.У нього низьке діастолічний тиск, брадикардія.

Кашлю, після якого виникає біль у сердце.ЕКГ - Возростная норма.
Невідкладна допомога ??

21 травня 23:41, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Рекомендується проконсультуватися з лікарем кардіологом і провести комплексне обстеження. Уточніть будь ласка цифри тиску.

18 серпня 00:28, 2011 Павло запитує:

Здрастуйте, мені 18 років, у мене тиск 140/60 пульс 70, 120/50 пульс 55, на ніч буває задуха із за чого може бути такий тиск?

19 серпня 00:33, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Для діагностики стану і виставлення точного діагнозу необхідно проконсультуватися з лікарем терапевтом для проведення комплексного обстеження, необхідно виключити захворювання серцево-судинної системи, захворювання легенів і нирок. Тільки після отримання результатів обстеження лікар фахівець поставить точний діагноз і призначить адекватне лікування.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини