» » » Питання: Ністатин і вагітність?

Питання: Ністатин і вагітність?

23 вересня 23:21, 2011 Анастасія запитує:

Здравствуйте. Мені 23 роки, вагітність перша, термін 22 тижні.

Здавала ПЛР на приховані інфекції, знайшли уреаплазмоз, мікоплазмоз, кандидоз, ВПЛ, гарднерельоз. Лікар-генетик призначила від них лікування. Ністатин в тому числі.

Але прочитавши інструкцію, я засумнівалася. Там написано, що протипоказано при вагітності.

В інтернеті ж пишуть, що навпаки, жодним чином таблетки не шкодять. На жаль, немає можливості запитати у гінеколога.

Я їй не довіряю в таких питаннях, а іншого лікаря немає.

24 вересня 9:20, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть будь ласка, в якій лікарській формі і в якій дозуванні, і на який термін Вам був призначений Нистатин?

24 вересня 13:28, 2011 Анастасія коментує:

призначили в таблетках, по 500000 ОД 4 рази на день. Приймати 7 днів

24 вересня 13:55, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Застосування цього препарату у таблетованій формі - цілком припустимо, тим більше, з другого триместру вагітності (після 15 тижнів). Цей препарат не заподіє шкоди Вам і Вашому малюку.

25 вересня 18:21, 2011 Анастасія запитує:

Здравствуйте. Мені 23 роки, вагітність перша, термін 22 тижні. Здавала ПЛР на приховані інфекції, знайшли уреаплазмоз, мікоплазмоз, кандидоз, ВПЛ, гарднерельоз.

Лікар-генетик призначила від них лікування. Ністатин в тому числі. Але прочитавши інструкцію, я засумнівалася.

Там написано, що протипоказано при вагітності. В інтернеті ж пишуть, що навпаки, жодним чином таблетки не шкодять.

На жаль, немає можливості запитати у гінеколога. Я їй не довіряю в таких питаннях, а іншого лікаря немає.
Мені сказали, що можна приймати таблетки. Виник наступне питання: Мені призначили дозування по 500000 ОД 4 рази на день 7 днів.

Але в місті є таблетки тільки по 250000 ОД. Як приймати?

26 вересня 15:01, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У такому випадку, для того, щоб слідувати схемі лікування, призначеної Вашим лікуючим лікарем, потрібно на один прийом приймати по 2 таблетки, по 250 тисяч ОД, тобто замість чотирьох таблеток по 500000 ОД на добу, потрібно буде прийняти вісім таблеток (по 2т * 4 рази на день) в дозуванні 250 000 ОД.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини