» » » Питання: Норма чи гормонів щитовидної залози?

Питання: Норма чи гормонів щитовидної залози?

12 листопада 15:49, 2013 Таня запитує:

Здрастуйте, здала гормони ТТГ підвищений 4,16 мкМЕ / мл норма (0,23-3,4), гінеколог сказав потрібно лікувати щитовидну залозу, здала гормони на щетовідку: Т3 - 1,9 нмоль / л (при нормі 1,0- 2,8), Т4 - 135,1нмоль / л (при нормі 54-156), АТ до ТГ - 2,5 од / мл (при нормі 0-67), Т3 св. - 4,0 пмоль / л (при нормі 2,5-5,8 пмоль / л), Т4 св. - 15,1 пмоль / л (при нормі 10,2-23,2 пмоль / л), АТ до ТПО - 9,5 од / мл (0-30ед / мл). нормально це? таблеток я ніяких не п'ю. Спасибо заранее

12 листопада 18:37, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У наданих Вами результатах аналізів спостерігається підвищення рівня ТТГ, що є однією з ознак гіпотиреозу. Рекомендую Вам особисто відвідати лікаря ендокринолога, який призначить Вам відповідне лікування. Детальніше отримати інформацію з цього питання Ви можете у відповідному розділі нашого сайту: Щитовидна залоза

14 листопада 8:33, 2013 татьяна запитує:

Добрий день, я вже питала у вас щодо гормонів, вчора сходила до ендокринолога вона мені сказала, що підвищення ТТГ залежить від тогочто у мене в організмі не вистачає йоду, і гормони щитовидної залози у мене в нормі. чи зможу я завагітніти з підвищеним ТТГ? мені сказали що потрібно накопичити в організмі потрібне у йоду і все. це правда?

14 листопада 10:00, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Підвищення рівня ТТГ свідчить про наявність гіпотиреозу. Вагітність в даному випадку може наступити, але для сприятливого її течії і нормального розвитку плода необхідно пройти курс лікування і протягом вагітності контролювати рівень гормонів щитовидної залози.

Детальніше про захворювання з боку щитовидної залози Ви можете дізнатися у тематичному розділі нашого сайту: Щитовидна залоза - гіпотиреоз, гіпертиреоз. Додаткова інформація про планування вагітності міститься у відповідному розділі сайту: Планування вагітності

Найцікавіші новини