» » » Питання: чи потрібно ГСГ?

Питання: чи потрібно ГСГ?

6 жовтня 16:06, 2014 Марія запитує:

здрастуйте, мені 26 років, було 2 вагітності-обидві завмерли на 8 і 14 тижнях, причина невідома. Після другої знайшли уреаплазму і мікоплазму, пролікувалися з чоловіком разом, контроль знову показав уреаплазму у мене, пройшла повторне лікування.

Поставили на облік у центрі планування сім'ї зі звичним невиношуванням. У чоловіка все впорядке, здавала на гормони і на генетичну тромбофілія все в нормі.

У червні була лапароскопія з приводу видалення муцинозной кісти яєчника, але лікарі не перевірили труби. Зараз лікар з центру планування призначила ГСГ рентген маткових труб, що без цього вона не буде приймати і вести мене далі.

Але я чула про цю процедуру і дуже боюся болю, а якщо не розслабитися то сказали можливо помилковий результат із за спазму труб.
Підкажіть чи обов'язково в моєму випадку робити цю процедуру?
Який ризик якщо я не буду її проходити її а займуся плануванням?
І чи роблять її під короткочасним наркозом?
Якщо аналіз на генетичну тромбофілія показав норму чи треба здавати АФС або він теж буде в нормі?
заранее спасибо

6 жовтня 16:59, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації не варто панікувати завчасно - рекомендуємо Вам повідомити лікаря про знижений порозі больової чутливості для проведення належної анестезії під час проведення гістероскопії. Аналіз крові на антифосфоліпідний синдром рекомендуємо Вам здати, враховуючи наявність в анамнезі двічі завмерлої вагітності і планування вагітності в даний час.

10 жовтня 11:26, 2014 Марія коментує:

а ще підкажіть, от після цих двох завмерлих (3 рази вискрібали) стали часто турбувати тягнуть болі внизу живота, болі під час сексу, місячні короткі 1-2 дні, потім кілька днів мазня, мазки в нормі, гормони в нормі, узі теж без змін (єдине тонкий ендометрій 9мм на 26 день циклу при циклі 27-28). Підкажіть чи може це бути ендометрит? як його діагностувати? і чи може це стати причиною завмерлих?

10 жовтня 11:49, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Дані симптоми можуть спостерігатися при ендометриті. Діагноз ендометрит встановлюється на підставі таких критеріїв: дані анамнезу (внутрішньоматкові втручання, наприклад, аборти), загальний і гінекологічний огляд, лабораторні дослідження (аналіз крові, бактеріоскопічне дослідження, посів та ін.), УЗД органів малого таза.

Ендометрит може бути причиною завмирання беерменності.

Найцікавіші новини