» » » Питання: Виявлено ЦМВ?

Питання: Виявлено ЦМВ?

6 червня 11:07, 2011 Валерія запитує:

Здравствуйте, я на 36 тижні вагітності, при здачі аналізів (дослідження антігентов зішкріб з церви. Каналу) виявили ЦМВ lgG 1: 100, ЦМВ lg M 8.28, підкажіть будь ласка, що це означає, опастно це для майбутньої дитини?

6 червня 21:34, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Виявлення IgM свідчить про те, що є підвищена активність інфекційного процесу. На даному терміні вагітності дана інфекція, як правило, не представляє загрози для розвитку плода.

10 червня 18:00, 2011 Валерія запитує:

Здрастуйте, підкажіть, будь ласка, у мене зараз 36-37 тиждень вагітності, (дитина часто штовхається) у мене з'явився рідкий стілець, за день до цього, була блювота, раніше подібних випадків не було, що це може означати?

11 червня 10:52, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Подібні симптоми можуть бути проявами отруєння, або кишкової інфекції, Вам обов'язково потрібно пройти огляд інфекціоніста, здати загальний аналіз крові і зробити посів калу на патогенну мікрофлору, для уточнення діагнозу і призначення адекватного лікування.

7 липня 11:42, 2011 Валерія запитує:

казали, що шви розходяться, пішло загноєння, чи треба знімати внутрішні шви? або треба ще раз зашивати до повного оздоровлення?

7 липня 16:10, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть будь ласка яку операцію вам проводили? При нагноєнні рани рекомендується проконсультуватися з лікарем хірургом для проведення обробки.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини