» » » Питання: Одночасний прийом Джес і активованого вугілля?

Питання: Одночасний прийом Джес і активованого вугілля?

27 лютого 9:05, 2012 Анна запитує:

Добрий день! Я прийняла двадцять другий таблетку Джес одночасно з 4-ма таблетками активованого вугілля. Підкажіть, будь ласка, це вплинуло на ефективність препарату Джес і як мені поступити з подальшому прийомом таблеток Джес: як звичайно або як при пропуску таблетки?

Через скільки днів можливий статевий акт без побоювання забеременнеть? Заранее спасибо.

27 лютого 14:31, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Так, застосування Джес на тлі застосування активованого вугілля (як і будь-яких інших сорбентів), прирівнюється до пропуску препарату. У описуваної Вами ситуації, Ви можете поступити таким чином: Випити наступну таблетку, як пропущену, і продовжити застосування Джес безперервно (тобто, без застосування неактивних таблеток із старої пачки, відразу ж починати застосування таблеток з нової пачки).

Друга можлива тактика - перервати прийом Джес і відновити застосування препарату з нової пачки через 4 дні перерви. Проте, в цьому випадку, весь період перерви, а також, 7 днів з моменту поновлення прийому Джес, потрібно буде використовувати додаткові засоби контрацепції (презерватив) для захисту від незапланованої вагітності.

Детальніше про контрацептивному препараті Джес, правилах його застосування, показання і протипоказання до застосування, а також, про вплив цього препарату на репродуктивну систему жінки, Ви можете прочитати в нашому тематичному розділі з однойменною назвою: Джес.

.

28 лютого 7:44, 2012 Анна запитує:

Спасибі за відповідь. Але я вже не можу використовувати запропоновані Вами способи дій, тому пройшло багато часу. Я продовжила пити Джес за звичайною схемою, тобто випила всі активні і вже 2 неактивні таблетки.

Як мені тепер поступити, щоб не було несприятливих наслідків? Ще раз спасибі.

28 лютого 16:50, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо з моменту застосування активованого вугілля у Вас не було незахищених статевих контактів, Ви можете продовжити застосування Джес за звичайною схемою, але перші 10 днів застосування таблеток з нової пачки, потрібно застосування додаткових засобів контрацепції (презерватив). Якщо в цей період були незахищені статеві акти, необхідно дочекатися менструальної кровотечі, в тому випадку, якщо в період застосування неактивних таблеток кровотечі відміни не буде, потрібно буде пройти огляд гінеколога для виключення вагітності.

Більш докладно про ймовірність виникнення вагітності, Ви можете прочитати в циклі наших статей, присвячених різним ситуацій, при яких зберігається ймовірність запліднення і зачаття: Ймовірність завагітніти.

27 жовтня 10:46, 2014 Ольга запитує:

Здрастуйте, чи можна приймати одночасно Фитолизин і Джес?

27 жовтня 11:37, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Такий препарат як Фітолізин не знижує протизаплідний ефект гормонального контрацептиву Джес, тому приймати дані медикаменти спільно можна.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини