» » » Питання: небезпека родимок?

Питання: небезпека родимок?

31 серпня 14:48, 2011 Катерина запитує:

Здравствуйте.
У мене з народження в районі пахви була родимка (вона не плоска, а у формі горошини, у моєї мами така ж родимка), але протягом усього життя (мені 21) вона темніла і зараз досить темного неоднорідного кольору. Чи потрібно її перевірити і, якщо потрібно, то це потрібно зробити у онколога або іншого фахівця?

І які родимки є більш небезпечними, вроджені або так звані пігментні плями, які з'являються в перебігу життя?

31 серпня 18:23, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Бажано, пройти огляд онколога, так як цей фахівець може більш точно визначити походження родимки і ступінь її небезпеки. Небезпечними можуть бути як вроджені, так і придбані пігментні плями або родимки, саме тому, за ними потрібно постійно спостерігати і в разі необхідності - проходити огляд фахівця.

31 серпня 20:08, 2011 Ольга запитує:

Здравствуйте! У мене підвищений рівень інсуліну в крові. Зараз, в серпні, 43,05 мкМЕ / мл.

Підкажіть, будь ласка, що робити і на що звернути увагу?
Спасибо.

1 вересня 16:45, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Насамперед, необхідно перевірити рівень глюкози в крові, потрібно не тільки визначення глюкози в капілярної крові, а й пройти тест толерантності до глюкози. З результатами обстеження, потрібно буде пройти огляд ендокринолога, який зможе виставити точний діагноз і призначить лікування.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини