» » » Питання: Ускладнення після лазерної коагуляції папілом?


Питання: Ускладнення після лазерної коагуляції папілом?

23 липня 10:21, 2012 Євгенія запитує:

Підкажіть будь ласка, пройшло 2 тижні після лазерної коагуляції папілом в області геніталій, 10 днів я користувалася депантенолом і Катеджель, зараз використовую мазь панавір. Іноді виникає свербіж і неприємні відчуття, з чим це може бути пов'язано?

Чи може виникнути нагноєння? Приймаю душ з Епіген-гелем

23 липня 13:19, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Неприємні відчуття у вигляді свербіння можуть бути як проявом алергічної реакції на який або препарат, або залишковими запальними явищами. Для уточнення ситуації рекомендується проконсультуватися з лікарем, для проведення особистого огляду та при необхідності проведення коригування лікування.

Детальніше про дане захворювання, методи діагностики та лікування читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Папіломи.


Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини