» » » Питання: остеохандрос, лікування і застосування ліків або процедур?

Питання: остеохандрос, лікування і застосування ліків або процедур?

2 лютого 16:41, 2011 Андрій запитує:

Оніміння рук, м'язи на ногах.жженіе в м'язах.

2 лютого 21:39, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Перед початком прийому препаратів, вам необхідно проконсультуватися з лікарем і пройти обстеження: здати біохімічний аналіз крові і іонограми, зробити рентген хребетного стовпа, тільки після отримання результатів лікар фахівець зможе призначити вам необхідне лікування.

28 лютого 20:40, 2011 Валнтина запитує:

у мене остеохондроз 6 го шийного хребця при цьому дуже болять суглоби і зводять руки що робити ходила до лікаря кажуть хто на що здатний і радять ходити частіше в баню щоб виводити солі і шлаки з організму прошу допомогти мені в цьому питанні

28 лютого 23:03, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Лікуванням остеохондрозу займається лікар невропатолог або вертебролог (в залежності від вираженості ураження хребта). Яке лікування Вам призначено лікарем невропатологом?

30 березня 18:21, 2011 Артем запитує:

здрастуйте! Мені 25 років. Спав на добу по 3-4 години. Займався спортом .. Підіймав штангу .. Працюю водієм. Коли вставав вранці в 6. Почала з'являтися не великий біль у грудях з ліва.

Після нервової ситуації дуже запалило в грудях. Звернувся в лікарню. Тиск був 150 на 90.

Поставили гіпертонічний криз. Пішов у поліклініку, там зробили знімок шиї, сказали, що остіохандроз ...

Із за цього тиск .. Пішов до іншого лікаря .. До терапевта, сказали що невралгія і проблеми з шиєю ..

Пішов до невролога. Сказав що остіохандроз і вегетативно судинна дісатанія. Робив узі серця.

Сказали все добре. Тільки гиперкинетический викид крові. Ехограма в нормі.

Зараз мене турбує тиск .. Коли рухаюся, тиск де то 140 на 90. Ляжу. 120 на 70. Колет, палить у грудях з ліва. Де сонячне сплетіння, в області серця. Під рукою .. Оніміння кінчиків пальців рук.

Іноді судорожне відчуття в ногах. Головні болі. Відчуваю пульс в голові ..

У пальцях рук..Перепробовал багато таблеток. Не чого .. Уколи .. Ходжу в басейн. Підкажіть що небудь ..

3 квітня 16:06, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вам необхідна консультація лікаря кардіолога і проведення повноцінного кардіологічного обстеження. За описуваної Вами клінічній картині висока ймовірність наявності ішемічної хвороби серця.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини