» » » Питання: Від прийому протизаплідних у мене з'явилися затримки місячних. Що робити?

Питання: Від прийому протизаплідних у мене з'явилися затримки місячних. Що робити?

19 лютого 9:42, 2013 Галина запитує:

Під час прийому протизаплідних таблеток у мене з'явилися затримки місячних. Що це означає і що з цим робити?

19 лютого 12:51, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо ви правильно приймали препарат, строго по інструкції, в одне і теж час, не допускаючи пропусків таблеток, в перші 7-10 днів використовували бар'єрні методи контрацепції, тому цей час необхідно для досягнення повного контрацептивного ефекту препарату, то приводів для занепокоєння бути не повинно, тому у першому циклі прийому препарату можуть спостерігатися лише мізерні виділення, однак якщо кровотеча відміни так і не настало протягом 7 днів, необхідно проконсультуватися з лікарем гінекологом.

У тому випадку, якщо менструальні виділення не наступлять у семиденний перерву, необхідно буде проконсультуватися з лікарем гінекологом, для виключення настання вагітності.

У тому випадку, якщо ж інструкція із застосування препарату не дотримувалася, тобто у вас були незахищені статеві акти, перед початком прийому препарату, або в перші сім днів прийому контрацептивного препарату, або ви пропустили 2 і більше таблетки, рекомендується проконсультуватися з лікарем гінекологом і виключити вагітність.

Для уточнення діагнозу, рекомендується здати кров на ХГЧ або провести експрес тест на вагітність і після отримання результатів обстеження проконсультуватися з лікарем гінекологом, для визначення подальшої тактики прийому препарату.

У тому випадку, якщо ви підозрюєте, що у вас виникла вагітність, рекомендується припинити прийом препарату до виставлення точного діагнозу і проконсультуватися з лікарем гінекологом, для визначення подальшої тактики прийому контрацептивного препарату.

Детальніше про контрацептивні препарати та правила їх застосування читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Гормональні контрацептиви.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини