» » » Питання: Отипакс?

Питання: Отипакс?

23 жовтня 15:33, 2011 Джаліл запитує:

у мене дуже сильно болить ухо.Ідёт гній .скорее за все це ОТІТ.Можно чи при гноїння вуха (середній отит) Використовувати вушні краплі Отипакс?

23 жовтня 23:43, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Дані краплі можна застосовувати при отиті, однак для призначення адекватного лікування та попередження розвитку ускладнень рекомендується проконсультуватися з ЛОР-лікарем. Детальніше читайте у статті: "Отит"

28 жовтня 21:04, 2011 Джаліл запитує:

Я живу в Селищі міського тіпа.У нас немає Лор лікаря, є тільки Районний врач.Он прописав антибіотики (Новокаїн з цефазоліном), Назол, і Вушні краплі Атіпакс.Гной вже перестав йти після прийняття етіт препаратів, і біль ушла.После мені лікар сказав, що потрібно 7 днів капати Атіпакс, коли я капаю то він толко не проходить і назад вилевается.Вопрос: Що капати вухо для "прибивания" щоб вушні краплі проходили в нутро?

30 жовтня 12:08, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вушні краплі Отипакс, повинні випливати в незначній кількості після закапування. У тому випадку якщо гній більше не витікає і немає болю і приглушеності звуків рекомендується продовжити лікування призначене ЛОР-лікарем і після закінчення курсу лікування проконсультуватися повторно в лікарем фахівцем для проведення огляду та оцінки результату після проведеного лікування. Детальніше про захворювання вуха читайте в статті: "Отит"

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини