» » » Питання: Скасування Ліндинет 20?


Питання: Скасування Ліндинет 20?

6 жовтня 10:41, 2014 Марія запитує:

Здрастуйте, мені 24 роки. Торік потрапила до лікарні з підозрою на кісту. пролежала 12 днів. після виписки призначили пити Лендінет 20 півроку. в цьому місяці закінчила їх пити. сьогодні 11 днів як не п'ю. живіт почав боліти з учорашнього вечора. болить з періодичністю. то сильно то слабо. рятує но-шпа. груди злегка опухла і теж болить. іноді нудить. висипало обличчя.

ПА не було останні місяці три. скажіть, це нормально, коли після скасування ОК сильно болить низ живота і набрякає груди?

6 жовтня 10:47, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У деяких випадках після скасування гормонального контрацептиву можуть спостерігатися подібні симптоми, що пов'язано з гормональною перебудовою організму. Рекомендуємо Вам зробити контрольне УЗД, що дозволить в динаміці оцінити еволюцію кісти, після чого особисто відвідати лікаря гінеколога для проведення огляду та призначення при необхідності лікування.

Найцікавіші новини