» » » Питання: скасування Прогінова термін 9 тижнів?

Питання: скасування Прогінова термін 9 тижнів?

22 березня 10:38, 2013 Ольга запитує:

Добрий день, у мене вагітність ЕКО + ІКСІ (М / Ф) 9 тижнів, у підтримці утрожестан 800мг в день, з 11 ДПП в підтримці прогінова по 1т 2 рази на день, з 05.03.13г. зменшення дозування Прогінова до 1т 1 раз в день, підкажіть будь ласка, лікар призначила ще зменшення дози Прогінова, сказавши що термін вже великий і вона може погано вплинути на дитину, якщо буде хлопчик. З 20.03 на протязі 10 днів п'ю по 1т 1 раз на день через день, через 10 днів скасувати зовсім, але після того як почала застосовувати Прогінова через день, почалися дуже дуже слабкі, але все ж світло-коричневі виділення.

На прийомі сказала про це лікаря, незважаючи на це лікар сказала скасувати через 10 днів зовсім. Підкажіть будь ласка як мені бути? Які наслідки для дитини?

Світло-коричневі виділення цей же теж загроза?

22 березня 14:49, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, рекомендується провести УЗД контроль (11-13 тижнів) і після цього проконсультуватися з лікарем гінекологом. У тому випадку, якщо буде загроза переривання вагітності лікар фахівець проведе коригування лікування і призначить при необхідності препарати для збереження вагітності.

Так само рекомендується провести скринінг першого триместру вагітності та проконсультуватися з лікарем генетиком. Детальніше про вагітність і скринінгу, читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: скринінг, Календар вагітності.

22 березня 14:52, 2013 Ольга коментує:

Правильно я зрозуміла на УЗД контроль у мене якраз випадає скринінг першого триместру, до того моменту не звертати уваги на ці виділення (повторюся їх дуже дуже мало, але є) і відміняти прийом Прогінова?
Заранее спасибо.

22 березня 22:01, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

У тому випадку, якщо ваш лікуючий лікар гінеколог рекомендував вам скасувати Прогінова за схемою, з поступовим зниженням дози, то рекомендується слідувати даним рекомендаціям. У тому випадку, якщо на тлі зниження Прогінова, виділення посиляться, то рекомендується повторно проконсультуватися з лікарем гінекологом для проведення коригування лікування при необхідності.

На даний момент, рекомендується повністю виключити статеві контакти і дотримуватися напівпостільний режим. Детальніше про вагітність і скринінгу, читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Скринінг, Календар вагітності.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини