» » » Питання: відставання в развіттія плоду?

Питання: відставання в развіттія плоду?

16 жовтня 18:51, 2011 Ольга запитує:

Здравствуйте! Мені майже 31 рік. Перший раз народжувала в 21 рік, народився здоровий хлопчик. Зараз заміжня вдруге і вагітність 12-13 недель.На 10-11 тижні здала аналіз все в нормі УЗД (10-11 тижнів) теж все нормально за винятком КТР всього 38 мм.

Чи є це сильним відхиленням?

17 жовтня 14:04, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Середні показники КТР коливається від 35-42 мм, в 10-11 тижнів вагітності. Ваші дані відповідають нормі.

6 лютого 9:37, 2012 Льонок запитує:

Здрастуйте, скажіть будь ласка, чи сильно відстають від норми мої показники? Мені 23 роки. Зараз нам 7 + 3 акушерських тижнів, узі ставить 5,5-6 тиж., Але показники говорять замалі: КТР 4,4 мм-СВД 20 мм-Висунули версію, що вагітність сталася не відразу у зв'язку з тим, що матка вкінці. ..

Ламаю голову, страшне чи відставання і чим воно загрожує ???? Спасибо !!!!

7 лютого 16:11, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

За СВД термін вагітності 7 тижнів, а от по КТР термін відповідає 6-7 тижні вагітності. Необхідно повторити обстеження на терміні 12 тижнів вагітності, тому дані КТР можуть бути не точними на даному терміні вагітності.

Немає необхідності переживати завчасно, ви повинні пам'ятати, що негативні емоції так само передаються вашому малюкові. Детальніше про терміни вагітності, як відбувається розвиток плоду, читайте в циклі наших статей перейшовши за посиланням: Календар вагітності.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини