» » » Питання: Відсутність апетиту, нудота, слабкість, іноді підвищена температура?

Питання: Відсутність апетиту, нудота, слабкість, іноді підвищена температура?

11 грудня 10:22, 2012 Ліна запитує:

Добрий день!
Мені 24 роки. Навесні мені поставили діагноз ГЕРХ на основі наступних симптомів: напади сильного болю в животі, високої температури, діареї, жовтий колір мови.

Пропилу курс Фосфалюгеля - напади припинилися, але мова як і раніше жовтий. Також є ВСД.
Протягом останніх двох тижнів у мене зовсім немає апетиту (важко змусити себе поїсти навіть 1 раз на день), мене нудить, особливо в першій половині дня, температура зазвичай 36.8-36.9, але іноді піднімається до 37.3-37.5, відчуваю слабкість, в животі часто виникає бурчання. Болі в животі немає.
Що це може бути?

11 грудня 14:06, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, рекомендується так само здати кров на гормони щитовидної залози і провести УЗД діагностику щитовидної залози і при необхідності проконсультуватися з лікарем ендокринологом. Порушення функції щитовидної залози так само може призводити до появи вищеописаних симптомів.

Так само рекомендується проконсультуватися з лікарем гастроентерологом, для призначення ще одного курсу терапії. Детальніше про патологіях щитовидної залози, а так само рефлюксної хвороби читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: щитовидна залоза, Рефлюкс.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини