» » » Питання: дуже погане самопочуття?

Питання: дуже погане самопочуття?

18 квітня 20:19, 2012 дима запитує:

Звертаюся до Вас з наступним питанням: мені 33 роки пол чоловік прошу Вас допомогти в ситуації, що склалася у мене звивистість хребетних і базельярной артерій йде атрофія мозку мозочка енцефалопатія дисциркуляторная, поганий стан, немає сну, труднощі дихання, при навантаженні підвищується тиск мучить печія, блювання по Вранці тягне постійна позіхання при підняття на 5 поверх мучить задишка, і все це відбулося при різкому піднятті тиску 2000 було непритомний стан майже втрата свідомості начебто голова розірветься невропотолог нічого зробити не можуть кажуть що я їх не випрямляючи де я пролежавши в крайовій лікарні поставили діагноз іпохандріческій невроз і направили псіхіаторов не здійснивши відповідної діагностики, псіхіаторов теж не можуть

19 квітня 14:27, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На превеликий жаль, наша консультація не володіє власною лікувально-діагностичною базою, яка дозволяла б нам вести очний прийом пацієнтів. Вам необхідно спостереження і лікування в умовах неврологічного відділення стаціонару.

Можливо, в ситуації, що склалася, Вам зможуть допомогти фахівці цього медичного центру: ДУ Інститут неврології РАМН г. Москва, Волоколамское шосе, д. 80 Довідкова - (495) 490-20-09. Детальніше про причини виникнення енцефалопатії, методи діагностики та лікування цього патологічного стану, Ви можете прочитати в нашому розділі, присвяченому цій проблемі: Енцефалопатія.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини