» » » Питання: Дуже часто болить голова з лівої сторони, набрякає ліва частина обличчя?

Питання: Дуже часто болить голова з лівої сторони, набрякає ліва частина обличчя?

5 серпня 15:09, 2011 Айнур запитує:

Добрий час доби! Хочу первинну отримати консультацію. У лютому цього року лікувала лівобічний гайморит методом зозулі.

До цього були головні болі боліло ліве вухо, післячого зняла рентген, мені постав левостр.гайморіт. Зараз вже місяці два як знову стала боліти голова, саме ліва сторона, і біль така пульсуюча десь всередині за оком тисне, набрякає вся ліва сторона обличчя, відчуття ніби всередині голови чт-то рухається і відчуття ніби кров з носа виходить.

Очного тиску немає, короткозорість -5, ношу лінзи. Зарані вдячна вам за консультацію, хотілося бу дізнатися що відбувається з моєю головою.

6 серпня 15:36, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вам необхідно найближчим часом проконсультуватися з ЛОР-лікарем і лікарем невропатологом. Необхідно провести обстеження: рентген придаткових пазух носа, виміряти очний тиск і оглянути очне дно, при необхідності провести МРТ голови.

Тільки після отримання результатів обстеження лікар фахівець поставить точний діагноз і призначить коректне лікування.

16 лютого 13:20, 2012 Лариса запитує:

У мене практично завжди болить голова ... але періодично болить дуже сильно, віддає у вухо, брови і очі ... і після сну набрякає під лівим оком, як мішечок.
Мрт робила (правда роки три тому) нічого катастрофічного не виявили
Є множинні дрібні грижі Шморля шийного та грудного відділення., Арахноідіт..і т д
Не знаю де шукати причину і серце болить і поперек ниє ... з чого почати?
Спасибі!

17 лютого 9:45, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В першу чергу рекомендується проконсультуватися з лікарем невропатологом, для проведення особистого огляду та вивчення результатів отриманих при обстеженні, а так само вирішення питання про необхідність повторного проведення МРТ головного мозку і хребетного стовпа, біохімічний аналіз крові, ЕХО-ЕГ головного мозку. Тільки після отримання результатів обстеження лікар фахівець виставить точний діагноз і при необхідності призначить вам адекватне лікування.

Так само рекомендується виключити артеріальну гіпертензію, яка супроводжується головними болями та ін. Симптомами. Детальніше про дані захворювання читайте перейшовши за посиланням: Головний біль, Артеріальна гіпертензія.

26 лютого 21:56, 2012 Катя запитує:

Здравствуйте! Можете мені підказати, що може бути якщо у мене дуже часто болить голова, і з правого боку особи набряки під оком або в олбласті скроні.

Таке було десь місяця півтора назад, потім пройшло і ось зараз знову таке. У мене біль ця як би переміщається по правій частині, спочатку хворіли вилиці сильно був набряк, щока розпухла ... потім більше перемістилася трохи вище скроні, минуло, набрякло під оком і знову ж минуло й тепер весок набряк злегка і дуже сильно болить, не можу робити різкі рухи головою.

Подскжіте, що це може бути?

26 лютого 23:43, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, вам необхідно проконсультуватися з лікарем невропатологом або щелепно-лицьовим хірургом для проведення особистого огляду та оцінки стану, а так само визначення причини появи болю і набряку. Необхідно виключити запалення трійчастого нерва, ураження суглоба нижньої щелепи, мастоїдит.

Тільки після проведення особистого огляду лікар фахівець виставить точний діагноз і призначить адекватне лікування. Детальніше про поразку трійчастого нерва читайте перейшовши за посиланням: Неврит.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини