» » » Питання: Пієлонефрит або щось інше?

Питання: Пієлонефрит або щось інше?

18 березня 19:25, 2011 Надія запитує:

Мені 21 рік, вагітність 23 тижні, в дитинстві були діагнози хронічний бронхіт і в 15 років поставили діагноз хр. холіцістіт, але з тих пір жодного холіцістіт ні бронхіт ніяк не виявлялися. Є хронічний фарингіт, молочниця (періодично проявляє себе), гемморой.

Минулої вагітність страждала болями в попереку (після нахилу стріляючий біль яка не покидала в перебігу дня), лікар не ставив діагноз, можливо це був корінцевий синдром.
У 16 тижнів лікар подивившись на аналіз сечі зробила висновок що в мене пієлонефрит, сказала здати ще аналізи. Мене в цей час турбував тільки один симптом (власне кажучи він турбувати мене почав ще раніше 12-13 тижнів і турбує досі) у мене пронизує біль починається десь в черевній порожнині і віддає в пахову область, спочатку вона мене турбувала тільки при ходьбі, тепер турбує, коли піднімаю ногу щоб щось одягнути, коли сплю не можу через неї легко повертатися з боку на бік (прокидаюся і секунд 10 перевертаю тіло), встаю з ліжка, ходити все важче.

Всі лікарі у яких була (2 гінеколога, уролог та невролог) не реагують на ці мої скарги, правда на останньому прийомі гінеколог сказала що це корінцевий синдром (я сумніваюся, тому що на мій погляд біль при ньому за описом відрізняється від моєї) . Була на консультації уролога з приводу пієлонефриту, та призначила лікування (амоксиклав і Канефрон) і аналізи сечі і на ІПСШ (результат не знаю тому що лікар на лікарняному).

Уролог сказала всю вагітність я неправильно готуюся до аналізу сечі, сказала спочатку ставити тампон і потім вже підмиватися (до цього мені не давали таких рекомендацій і я після підмивання ставила тампон і внаслідок цього в сечі завжди був "епітелій суцільно").
Я пила Канефрон і амоксиклав 250, Канефрон 3 рази на день по таб. і амоксиклав (1й день 3 таблетки, але мені стало погано весь вечір нудило після нього і я дочекавшись прийому гінеколога запитала у неї як бути, вона сказала пити все одно по 2 таблетки і я пила його так) на 3 день прийому амоксиклавом симптом який турбував мене всю вагітність різко зменшився, болі практично пройшли, але до кінця прийому амоксиклавом вони з'явилися знову. Невролог сказала що патологій немає, тільки сколіоз і сказала робити вправи для спини.
На останньому огляді у гінеколога дізналася що з сил все в порядку (сечу для уролога я здавала в той же день), у мене все відмінно з нирками, ніякого пієлонефриту не було, а це я весь час неправильно здавала аналізи. І дізнавшись що я додала у вазі 2,2 кг, призначила мені еуфілін 1таб.

3 рази на день і но-шпу, але в мене ніяких скарг в цьому ключі не було. У мене зріст 165 см, і в явку на 8-9 тижні я важила 54,6, потім я під час вагітності зменшила вагу до 53,4 через ГРВІ, потім додала до 55,4, потім знову через амоксиклавом скинула до 54,9 і в останню явку вага була 57,3 (23 тижні).

Лікар вирішила що я багато додаю і мабуть через це призначила но-шпу і еуфілін (на мій погляд не дивно що я додала 2 кілограми, я ледве ходжу, якщо по дому ще нормально,, то на вулиці з великим трудом), а про симптом мучить мене всю вагітність сказала що це корінцевий синдром. Не можу сказати аналізи сечі т.к. лікарі тримають їх у себе, а мені в картку записують їх у нечитабельному вигляді, розібрала тільки що перед тим як направити мене до уролога я здавала бак посів (написано зростання немає).

Не впевнена в компетентності лікарів, тому невролог мені сказала через вагітність, що збільшується живота, хоча хворіти у мене почало в 8 тижнів і на живіт навіть натяку не було, а гінекологи незрозуміло на що орієнтувалися ставлячи мені пієлонефрит, не впевнена що від зміни методу забору сечі кількість лейкоцитів змінюється. І мені здається чим лікувати мене з приводу збільшення у вазі, потрібно усунути причину появи прибавки (болі), ну або якщо вилікувати неможливо снисходительней ставитися до мене.

Загалом хотілося б дізнатися чи потрібно виконувати останні призначення лікаря з приводу ліків, якщо ніяких скарг з мого боку немає, і що робити з пієлонефритом (чи був він взагалі)?

18 березня 23:02, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вам необхідно повторно здати аналіз сечі і пройти УЗД внутрішніх органів, якщо є можливість зробіть це в приватному центрі, де вам на руки можуть видати результати обстеження. Необхідно так само пройти УЗД з доплером, для визначення стану плода та вирішенні питання про необхідність прийому даних препаратів.

Без результатів обстеження та особистого огляду складно поставити достовірний діагноз.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини