» » » Питання: погані аналізи?

Питання: погані аналізи?

7 вересня 1:20, 2011 Аня запитує:

Здравствуйте! Я вам уже писала з приводу поганих аналізів моєї дочки: тоді в крові були виявлені метамієлоцити.

2 вересня їздили на консультацію до онкогематолога, там перездати клин. аналіз крові: лейкоцити - 6,1, еритроцити - 5,0, гемоглобін - 132, ц.п. - 0,83, гематокрит - 39,7%, п - 2%, е - 2%, м - 6%, с / я - 37%, л - 55%. Лікар сказала, що в принципі аналіз хороший, тільки трохи підвищені лімфоцити, При огляді вона сказала, що дійсно селезінка збільшена по краю, а ще збільшені лімфовузли: пахові, привушні, підщелепні.

У підсумку поставили діагноз: генералізована лімфоденопатія. 22 вересня нас покладуть на обстеження. Скажіть, при яких захворюваннях може бути такий діагноз, що спровокувало підвищення лімфоцитів крові, якщо ми здали аналізи на інфекції (я їх перераховувала раннє), а результати негативні.

Так, забула написати, що були на прийомі у фтизіатра. Вона сказала, що за їх частини все в порядку.

7 вересня 15:23, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Причин для генералізованого збільшення лімфатичних вузлів може бути багато: онкопатологія, туберкульоз, мононуклеоз, та ін. Захворювання. Тільки після комплексного обстеження лікар фахівець поставить точний діагноз і призначить адекватне лікування.

На даний момент аналіз крові дійсно не поганий, тому до госпіталізації необхідно в динаміці спостерігати за станом дитини і намагатися уникати контакту з дітьми хворими на ГРВІ.

10 вересня 11:32, 2011 Аня запитує:

Вітаю ще раз. Вибачте, що турбую вас знову, але справа в тому, що я не повністю описала нашу ситуацію.

Я не знаю, писала я чи ні, але в 2009 році я з дочкою лежали в туберкульозному диспансері з діагнозом "туберкульозна інтоксикація". У неї була позитивна реакція Манту і Діаскінтест.

У перебігу всього часу ми робили рентген, КТ легенів - весь час знімки хороші. У 2010 році Діаскінтест був 17, в смарте 2011 - 10, а в серпні 2011р. - 9. Чи може бути так, що діагноз "генералізована лімфаденопатія" наслідок "туберкульозної інтоксикації"?

Хоча з серпня 2009року по лютий 2010року ми пройшли повний курс лікування від туберкульозу. Спасибо.

10 вересня 16:02, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Можливо, що причиною генералізованої лімфаденопатії став туберкульозний процес, для уточнення діагнозу необхідно проконсультуватися з лікарем гематологом, фтизіатром. Тільки після проведення особистого огляду та комплексного обстеження можливе встановлення точного діагнозу і призначення адекватного, своєчасного лікування.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини