» » » Питання: З якої причини у дитини вальсує темпіратура від 37.0-37.8 протягом двох нє?

Питання: З якої причини у дитини вальсує темпіратура від 37.0-37.8 протягом двох нє?

4 квітня 11:19, 2012 Олена запитує:

Моїй доньці 3 роки і 7 місяців. Вона захворіла 20 січня у неї були нежить і кашель і вона стала писати вночі. Ходили до педіатра, він призначив здати аналізи кров була нормальна, а от сеча погана у неї лейкацітов було до 10 ЕДН.

Педіатр призначив нам пити амоксиклав, брусничний лист. Після курсу лікування сеча була хороша. Через два дні у неї піднялася темпіратура 37.2. Я звернулася до лікаря він нас направив сново здавать аналізи кров була хороша а ось сеча знову була погана.

Ми езделі до фахівців нас оглянули і сказали що у нас все добре. З 25 лютого у неї держиться темпіратура 37.0,37.2 тобто те немає також у неї закладений ніс і вона кашлеет.

Ми з нею пропили Ереспал, флюдетек, в ніс капали аквамарис, тизин. Нам стало краще.

Ходили здавати кров і сечу. У крові була підвищена ШОЕ 16 і лімфацити були 59., сеча була хороша. Лікар нам прописав амоксацілін і флюдетек .Після антибіотиків кров хороша а от температура все держиться і в неї знову заклало ніс і знову вона почала кашлять.Что мені робити?

На одних антибіотиках не можна ж дитину тримати. Темпіратура все держиться ось уже пішла третій тиждень як вона піднялася ще раз, вчора вже піднялася до 37.8.

Підкажіть що мені робити?

5 квітня 17:15, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку рекомендується проконсультуватися з лікарем педіатром повторно для проведення особистого огляду та обстеження: загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, УЗД внутрішніх органів, при необхідності рентген грудної клітки і кров на імуноглобуліни Е, кров на паразити. Тільки після отримання результатів обстеження лікар фахівець виставить точний діагноз і при необхідності призначить адекватне лікування.

Необхідно виключити приєднання вторинної інфекції і як наслідок: пневмонію, пієлонефрит, цистит, вульвіт, глистную інвазію, а так само наявність алергічної атопии (алергічної природи кашлю і нежиті). Детальніше про причини підвищення температури читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Висока температура.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини