» » » Питання: підвищення маси тіла?

Питання: підвищення маси тіла?

10 квітня 9:44, 2012 Катерина запитує:

Здрастуйте, мені 25 років, буквально пів року тому я важила 40 кг при зрості 157см, не дотримуючись жодних дієт, але за останні півроку маса тіла збільшилася до 47кг, при тому, що харчування і спосіб життя той же самий. я звернулася до ендокринолога здала аналізи на ТТГ і Т4, показники ТТГ 1.0816 мкМЕ / мл і Т4 10.96 пмоль / л. перед походом до лікаря хотіла проконсультуватися чи нормальні показники і в чому може бути прічн набору ваги?

10 квітня 15:03, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У наведених Вами результати обстеження, рівень всіх перерахованих гормонів щитовидної залози повністю відповідає нормі. Для точного виключення патології щитовидної залози, необхідно зробити УЗД цього органу.

Детальніше про найбільш поширені патологіях щитовидної залози, причини їх виникнення, їх клінічних проявах, методи діагностики (як лабораторних, так і інструментальних методах обстеження), лікування та профілактики, Ви можете прочитати в нашому розділі: Щитовидна залоза - гіпотиреоз, гіпертиреоз і Тиреоїдит. Можливо, надбавка у вазі пов'язана з дисфункцією яєчників, для виключення цієї ймовірності, потрібно пройти огляд гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу і перевірити рівень статевих гормонів в крові.

Детальніше про різні причини виникнення надлишкової маси тіла та способи боротьби з надмірною масою тіла, Ви можете прочитати в нашому розділі: Схуднення.

Найцікавіші новини